Kalender for dagsbesøg 2018-19

DatoMånedKlasseelevtalLærerSkoleAktivitet
13AugustxxKursus på Fyn
14AugustxxFiskebæk
15August6.a26 Tine VendrupSøborg SkoleEdderkopper
15August4.a26Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
16August4.b26Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
17August6.b26 Tine VendrupSøborg SkoleEdderkopper
20August3.a27Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleFiskeri fra bred
20August6.c26 Tine VendrupSøborg SkoleEdderkopper
21August3.b28Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleFiskeri fra bred
22August3.c27Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleFiskeri fra bred
23August4.c25Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
24August4.d25Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
27August3.a25Dorthe HaaseSolvangskolenIntroduktion til Furesøen
27August4.c25Janne LinderodHerlev ByskoleFiskeri fra bred
27August7.a25Louise VangMørkhøj SkoleSkovøkologi
28August3.b25Dorthe HaaseSolvangskolenIntroduktion til Furesøen
28August4.d25Janne LinderodHerlev ByskoleFiskeri fra bred
28August7.b25Louise VangMørkhøj SkoleSkovøkologi
29August3.c25Dorthe HaaseSolvangskolenIntroduktion til Furesøen
29August5.x24Anabella RerupSyvstjerneskolenEdderkopper
30AugustVidensdelingsdag forberedelse
31AugustVidensdelingsadag Furesø Kommune
September2018
datoklelevlærerskoleaktivitet
3September6.y24Hanne OlsenHareskov SkoleFiskeundersøgelser
3September5.x8Britt PinndalGrønnemose SkoleEdderkopper
4September5.d20Bent Smedegaard Dinesenkildegaardskolen vestFiskeri fra bred
4September9.x 25Inge RasmussenSolvangskolenFuresøens økologi II
5September6.a26Søren GundestrupSolvangskolenEdderkopper
5September3.b20Trine JensenLindehøjskolenFiskeri fra bred
5September8.a + 8.b40Torben MarcussenLille Værløse SkoleTeambuilding
6September3.x24Anabella RerupSyvstjerneskolenFiskeri fra bred
6September5.L13lars SeehuusenHerlev Byskole afd. ElvEdderkopper
6September7.a + 7.b50Thomas BertelsenSolvangskolenTeambuilding
7September9.z22 Ditte SmitSyvstjerneskolenBiodiversitet
7September6.b20lars SeehuusenHerlev Byskole afd. ElvFiskeundersøgelser
7September7.a + 7.b43Torben MarcussenLille Værløse SkoleTeambuilding
10September7.a25Louise VangMørkhøj SkoleFiskeundersøgelser
10September6.b26Søren GundestrupSolvangskolenEdderkopper
11September9.b22Martin JensenGrønnemose SkoleTeambuilding
11September5.a25Mia FrantzenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
12September7.b25Louise VangMørkhøj SkoleFiskeundersøgelser
12September6.C22 Amalie JohanssonSolvangskolenEdderkopper
12September7.a + 7.b44Alain BenchimolStavnsholtskolenTeambuilding
13September3.c23Hasib AziziHerlev Byskole afd. EngFiskeri fra bred
13September8.x19Lise Fabricius WadskjærSyvstjerneskolenFuresøens økologi II
13September7.c + 7.i44Alain Benchimol
StavnsholtskolenTeambuilding
14September3.d23Hasib AziziHerlev Byskole afd. EngFiskeri fra bred
14September8.y22Line BjörnssonSyvstjerneskolenFuresøens økologi II
17September8.z16 Ditte SmitSyvstjerneskolenFuresøens økologi II
17September8.a20Yunus ArabaciStavnsholtskolenSkovøkologi
18September4.b25Anne-Mette LoiborgLille Værløse SkoleFiskeri fra bred
18September8.b20Yunus ArabaciStavnsholtskolenSkovøkologi
18September8.a + 8.b + 8.c40Lars IrbyBagsværd SkoleTeambuilding
19September9.y15Line BjörnssonSyvstjerneskolenBiodiversitet
19September5.b25Mia FrantzenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
20September5.c25Mia FrantzenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
20September8.c20Yunus ArabaciStavnsholtskolenSkovøkologi
20September8.a + 8.b + 8.c40Lars IrbyBagsværd SkoleTeambuilding
21September9. klxDorte AndersenGrønnemose SkoleValgfag/naturfag (to vejledere)
24September7.a25Merete PorsdalLille Værløse SkoleMælkesyrebakteriejagt
24SeptemberNaturvidenskabsfestivalMælkesyrebakteriejagt
25September7.b25Merete Porsdal Lille Værløse SkoleMælkesyrebakteriejagt
25September6.a og 6.b32Sandra AxelsdottirSkovbrynet SkoleMælkesyrebakteriejagt
26September5. kl25Bo FlüggeLyngholmskolenMælkesyrebakteriejagt
26September5. kl25Bo FlüggeLyngholmskolenMælkesyrebakteriejagt
27September4. kl25Stine KrarupLyngholmskolenMælkesyrebakteriejagt
27SeptemberNaturvidenskabsfestivalMælkesyrebakteriejagt
28September4. kl25Stine KrarupLyngholmskolenMælkesyrebakteriejagt
28September4. kl25Stine KrarupLyngholmskolenMælkesyrebakteriejagt
Oktober2018
datoklelevlærerskoleaktivitet
1Oktober5.L25Mia FrantzenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
1Oktober8.i20Yunus ArabaciStavnsholtskolenSkovøkologi
2OktoberxxFiskebækBiologifagligt netværk
3OktoberxxFiskebækBiologifagligt netværk
4Oktober4.a23Bla og UfiLille Værløse SkoleFiskeri fra bred
5OktoberxxÆldresagen / gangsporten
8Oktober3.a23Jørgen VestermannSøndersøskolenMini jagttegn
8Oktober4.b 28Finn KilbakBagsværd SkoleSvampe
9Oktober3.b24Jørgen VestermannSøndersøskolenMini jagttegn
9Oktober4.c  28Finn KilbakBagsværd SkoleSvampe
10Oktober3.c23Jørgen VestermannSøndersøskolenMini jagttegn
10Oktober4.d  28Finn KilbakBagsværd SkoleSvampe
11Oktober3.d23Jørgen VestermannSøndersøskolenMini jagttegn
12OktoberxxSkolernes motionsdag
15OktoberxxEfterårsferie
16OktoberxxEfterårsferie
17OktoberxxEfterårsferie
18OktoberxxEfterårsferie
19OktoberxxEfterårsferie
22OktoberxxFiskebæk
23Oktober6.a26Lonni LarsenStengård SkoleSvampe
23Oktober9.a28Bryan SchierningHerlev ByskoleBiodiversitet
24Oktober3.a25Bonnie OuGladsaxe SkoleMini jagttegn
24Oktober6.kl25DennisSøborg SkoleSvampe
25Oktober3.b25Bonnie OuGladsaxe SkoleMini jagttegn
25Oktober9.c28Bryan SchierningHerlev ByskoleBiodiversitet
26Oktober3.c25Bonnie OuGladsaxe SkoleMini jagttegn
29Oktober6.y21Pernille DibbernSyvstjerneskolenSvampe
29Oktober6.z23Mia AndersenSyvstjerneskolenSvampe
30Oktober3.d25Bonnie OuGladsaxe SkoleMini jagttegn
30Oktober4.b25Mette KuhnBuddinge SkoleSvampe
31Oktober6.kl25DennisSøborg SkoleSvampe
November2018
datoklelevlærerskoleaktivitet
1November8.L8Githe EskildsenBakkeskolenMini jagttegn
1November4.c25Mette KuhnBuddinge SkoleSvampe
2November6.x21Mia AndersenSyvstjerneskolenSvampe
2November4.d25Mette KuhnBuddinge SkoleSvampe
5November4.a25Mette KuhnBuddinge SkoleSvampe
5November6. kl gr.12Hanne KaptajnBuddinge SkoleSvampe
6November6. klxJens OlsenGl. HjortespringSmågnavere
6November4.x25Anabella RerupSyvstjerneskolenSvampe
7November4.e26dorthe taulKildegårdskolen VestSmågnavere
7November6-8 kl. gr12Jan SonneBuddinge SkoleSvampe
8NovemberxXFiskebæk
9November1.-2.C7 Helle SindingGl. HjortespringFørste besøg
12November0-3.a7Margrethe ForsmannGl. HjortespringFørste besøg
13November5.a27Lisbeth MadsenBagsværd SkoleGrøn sløjd
14November5.b27Lisbeth MadsenBagsværd SkoleGrøn sløjd
15NovemberxxFiskebæk
16NovemberxxFiskebæk
19November5.c27Lisbeth MadsenBagsværd SkoleGrøn sløjd
19November1.a25Irene JakobsenStavnsholtskolenDyrespor
20November9.kl10 Mariann StenzBakkeskolenGrøn sløjd
20November1.b25Irene JakobsenStavnsholtskolenDyrespor
21November5.b
18Rasmus BøjeBuddinge SkoleTræfældning
21November1.c25Irene JakobsenStavnsholtskolenDyrespor
22NovemberxxFiskebæk
23November5-6.Villa6Kenneth HoppensachGl. HjortespringTræfældning
26November5.a18Rasmus BøjeBuddinge SkoleTræfældning
26November5.a
28Christina HarkampSøborg skoleFugle
27NovemberxxSkolebyrådSkolebyrådSkolebyråd
28November5.c25Helle DahlBuddinge SkoleTræfældning
28November5.b26Christina HarkampSøborg SkoleFugle
29NovemberNSTNSTKursusKursusNST - Østsjælland
30November7. kl5 Vibeke JuulGl. HjortespringTræfældning
30November0.x25Susanne HesseldahlLillestjernenFørste besøg
December2018
datoklelevlærerskoleaktivitet
3December0.y25Susanne HesseldahlLillestjernenFørste besøg
3December6.klNatløftNatløft
4December1.a25Thomas B. MortensenBagsværd SkoleFørste besøg
5December5.c20Marie Louise BrückerVadgård skoleTræfældning
5December1.b25Thomas B. MortensenBagsværd SkoleFørste besøg
6December9.kl EUD11Dorte AndersenGrønnemose SkoleTræfældning el. andet
6December1.c25Thomas B. MortensenBagsværd SkoleFørste besøg
7December5.c6. kl gr. Sidsel Monrad KühlSøborg SkoleGrøn sløjd
7December0.z25Marianne PilmarkSyvstjerneskolenFørste besøg
10December5.b19Torben MarcussenLille Værløse SkoleTræfældning
10December1.a22Anita KringsEnghavegård SkoleFørste besøg
11December5.a24Lone FrydenlundMørkhøj SkoleGrøn sløjd
11December1.G5Rikke OverbyBakkeskolenFørste besøg
12December0.a25Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
12December1.b26Maja KlittegaardEnghavegård SkoleFørste besøg
13December5.x27Oliver Balck JensenSkovbrynet SkoleGrøn sløjd
13December0.b25Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
14December1.c22Maja KlittegaardEnghavegård SkoleFørste besøg
14December0.c25Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
17Decemberx xFiskebæk
18Decemberx xFiskebæk
19Decemberx xFiskebæk
20Decemberx xNST Østsjælland (jagt)
21Decemberx xFiskebækSR udviklingsrum
24DecemberxxJULEAFTEN
31DecemberNytår
Januar2019elevlærerskoleaktivitet
Dato kl
1JanuarxxNytårsdag
2JanuarxxFiskebæk
3JanuarxxFiskebæk
4JanuarxxFiskebæk
7JanuarxxFiskebæk
8Januar6.klNatløftNatløft
9Januar1.x8Lene RomeykeGrønnemose Skole gr.ordningDyrespor
9Januar1.a25Anita KringsLyngholmskolenFørste besøg
10Januar0.a27Bodil Marie DehliEnghavegård SkoleFørste besøg
10Januar1.b25Anita KringsLyngholmskolenFørste besøg
11Januar0.x8Gitte IsagerGrønnemose SkoleDyrespor
11Januar1.c25Anita KringsLyngholmskolenFørste besøg
14Januar0.b27Bodil Marie DehliEnghavegård SkoleFørste besøg
14Januar2.a26Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleDyrespor
15Januar3.x20Merete LundStengård SkoleFugle
15Januar1.y24 Anna VejlgaardSyvstjerneskolenDyrespor
16Januar0.c27Bodil Marie DehliEnghavegård SkoleFørste besøg
16Januar2.b26Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleDyrespor
17Januar0.d25Bodil Marie DehliEnghavegård SkoleFørste Besøg
18Januar3.y20Merete LundStengård SkoleFugle
18Januar2.c26Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleDyrespor
21Januar2.b19Githa KvistboKildegårdskolen ØstDyrespor
21Januar6.klNatløftNatløft
22Januar3.z20Merete LundStengård SkoleFugle
22Januar1.x23 Anna VejlgaardSyvstjerneskolenDyrespor
23Januar0.a28Lisbeth Nielsen og Marianne JeppesenBagsværd SkoleDyrespor
23Januar0.b28Lisbeth Nielsen og Marianne JeppesenBagsværd SkoleDyrespor
24Januarxxfiskebæk / jagt
25Januar2.a20Mette Soya HansenKildegårdskolen ØstDyrespor
25Januar1.a22Pia RamskovGrønnemose SkoleFørste besøg
28JanuarxxKursus RådvadKursus RådvadKursus Rådvad
29Januar3.a24Tina SchytteLindehøjskolenFugle
29Januar2.b24Kathrine IversenMørkhøj SkoleDyrespor
30Januar0.c28Lisbeth Nielsen og Marianne JeppesenBagsværd SkoleDyrespor
30Januar0.d28Lisbeth Nielsen og Marianne JeppesenBagsværd SkoleDyrespor
31Januar2.a 25Louise Tollan og CharlotteMørkhøj skoleDyrespor
31Januar1.b22Pia RamskovGrønnemose SkoleFørste besøg
Februar2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
1Februar5.aHerlev Byskole
1Februar1.c22Pia RamskovGrønnemose SkoleFørste besøg
4Februar5.bHerlev Byskole
4Februar2.a25ChristianBuddinge SkoleDyrespor
5Februar5.cHerlev Byskole
5Februar2.b25ChristianBuddinge SkoleDyrespor
6Februar5.dHerlev Byskole
6Februar2.c25ChristianBuddinge SkoleDyrespor
7Februar1.E25Gitte TrebbienHerlev ByskoleDyrespor
7Februar1.d22Pia RamskovGrønnemose SkoleFørste besøg
8FebruarxxFiskebæk
11FebruarxxVinterferie
12FebruarxxVinterferie
13FebruarxxVinterferie
14FebruarxxVinterferie
15FebruarxxVinterferie
18FebruarxxFiskebæk
19Februar5.aKildegårdskolen
19Februar2.E25Gitte TrebbienHerlev ByskoleDyrespor
20Februar5.bKildegårdskolen
20Februar6.klnatløftNatløft
21Februar3.a26 Britt SimonsenSøborg SkoleFugle
21Februar2.d23Mikkel SchiødtKildegårdskolenDyrespor
22Februar3.b26 Britt SimonsenSøborg SkoleFugle
25Februar5.aLindehøjskolen
25Februar1.a25Christian SørensenSøborg SkoleFørste besøg
26Februar5.bLindehøjskolen
26Februar1.b25Christian SørensenSøborg SkoleFørste besøg
27Februar5.dLindehøjskolen
27Februar1.a21Martina OliartKildegårdskolen østDyrespor
28Februar1.a28Maria FrandsenStengård SkoleDyrespor
28Februar1.B25Gitte TrebbienHerlev ByskoleFørste besøg
Marts2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
1Marts1.b28Maria FrandsenStengård SkoleDyrespor
1Marts1.C25Janne LinderodHerlev ByskoleFørste besøg
4Marts1.D25Janne LinderodHerlev ByskoleFørste besøg
4Marts4.A25Gitte TrebbienHerlev ByskoleFugle
5Marts5. klGl. Hjortespring
6Marts6. klGl. Hjortespring
6Marts1.z24Jette elmvangSyvstjerneskolenDyrespor
7Marts1.a26Stefanie SimonsenBuddinge SkoleFørste besøg
8Marts1.b26Stefanie SimonsenBuddinge SkoleFørste besøg
11Marts3.a20Stine JensenMørkhøj SkoleGrøn sløjd
11Marts0.a26Stine SchanzStengård SkoleFørste besøg
12Marts3.b20Stine JensenMørkhøj SkoleGrøn sløjd
12Marts1.c26Stefanie SimonsenBuddinge SkoleFørste besøg
13Marts3.c20Stine JensenMørkhøj SkoleGrøn sløjd
13Marts0.b26Stine SchanzStengård SkoleFørste besøg
14Marts6.d21Martin Hildebrandt kildegårdskolenSkattejagt med GPS
15MartsxxBiologifagligt NetværkBiologifagligt Netværk
18MartsxxFiskebæk
19Marts8.E8Anton AndersenBakkeskolenSkattejagt med GPS
19Marts1.B20Susanne Digbeu-LarsenKildegårdskolen ØstFørste besøg
20Marts6.f23Poul Dinesen KildegårdskolenSkattejagt med GPS
20Marts1.a21Kathrine IversenMørkhøj SkoleFørste besøg
21Marts6.y22BlaLille Værløse SkoleSkattejagt med GPS
21Marts1.b21Kathrine IversenMørkhøj SkoleFørste besøg
22Marts4.a 28Finn KilbakBagsværd SkoleFugle
22Marts0-1.c7Anne SønderkjærGl. HjortespringDyrespor
25Marts4.b28Finn KilbakBagsværd SkoleFugle
25Marts0.c11Angelica MadsenLille Værløse SkoleFørste besøg
26Marts4.c28Finn KilbakBagsværd SkoleFugle
26Marts0.a20Ninette LyngholmskolenFørste besøg
27MartsxxFiskebæk
28MartsxxFiskebæk
29Marts4.d28Finn KilbakBagsværd SkoleFugle
29Marts0.b20Ninette LyngholmskolenFørste besøg
April2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
1April3.a24Rikke AndersenEnghavegård SkoleFugle
1April1.C24Tina Juul PetersenLindehøjskolenFørste besøg
2April4.a18Sunniva Northway og Maybritt LaisboKildegårdskolen ØstGrøn sløjd
2AprilBig Bang
3April4.b20Sunniva Northway og Maybritt LaisboKildegårdskolen ØstGrøn sløjd
3AprilBig Bang
4April3.b24Rikke AndersenEnghavegård SkoleFugle
4April1.d25Marianne LilholtLindehøjskolenFørste besøg
5April3.c24Rikke AndersenEnghavegård SkoleFugle
5April0.c20Ninette LyngholmskolenFørste besøg
8AprilxxFiskebæk
9April8.x24Hanne OlsenHareskov SkoleEvolution 
9April6.klNatløftNatløft
10April5.e  25 Carsten JensenKildegårdskolen VestFugle
10April0.a25Karen-Marie G. Henriksen Vadgård SkoleFørste besøg - krible krable
11April6.klNatløftNatløft
11April0.b25Karen-Marie G. Henriksen Vadgård SkoleFørste besøg - krible krable
12April4.d  25 Carsten JensenKildegårdskolen VestFugle
12April0.c25Karen-Marie G. Henriksen Vadgård SkoleFørste besøg - krible krable
15AprilxxFiskebæk/skolefri
16AprilxxFiskebæk/skolefri
17AprilxxFiskebæk/skolefri
18AprilxxSkærtorsdag
19AprilxxLangfredag
22Aprilxx2. påskedag
23AprilxxÅrskonfTalegruppen Furesø
24AprilxxÅrskonfTalegruppen Furesø
25AprilxxÅrskonfTalegruppen Furesø
26AprilxxÅrskonfTalegruppen Furesø
29April2.y28Rikke HolmSyvstjerneskolenBål og bålmad
29April2.a26Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleLivet i dammen
30April2.z26Rikke HolmSyvstjerneskolenBål og bålmad
30April2.b26Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleLivet i dammen
Maj2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
1MajxxFiskebæk
2Maj2.x26Rikke HolmSyvstjerneskolenBål og bålmad
2Maj2.c26Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleLivet i dammen
3Maj5.a25Bo ThraneLyngholmskolenBirdrace
3Majx xÆldresagen FuresøÆldresagen FuresøLokale
6Maj3.B26Susanne HamreLyngholmskolenBål og bålmad
6Maj2.a24Hanne HermansenStengård skoleLivet i dammen
7Maj4. kl. gr.ordxSignekatrine FogtmannGrønnemose SkoleBål og bålmad
7Maj2.b24Hanne HermansenStengård skoleLivet i dammen
8Maj3.C25Birgitte ØrnsøLyngholmskolenBål og bålmad
8Maj2.a25Maria FabritiusSolvangskolenLivet i dammen
9Maj4.a25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
9Maj2.b25Maria FabritiusSolvangskolenLivet i dammen
10Maj4.b25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
10Maj7.x25Elisabeth HolstStengård SkoleFuresøens økologi I
13Maj5.b25Bo ThraneLyngholmskolenBirdrace
13Maj7.y25Elisabeth HolstStengård SkoleFuresøens økologi I
14Maj4.c25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
14Maj7.z25Elisabeth HolstStengård SkoleFuresøens økologi I
15Maj4.d25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
15Maj7.?24Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi I 
16Maj2.c25Maria FabritiusSolvangskolenLivet i dammen
17MajxxStore bededag
20Maj6.c125Olge SadykovaLindehøjskolenFuresøens økologi I
20Maj1.a25Janne MortensenSøndersøskolenLivet i dammen
21Maj1.b25Janne MortensenSøndersøskolenLivet i dammen
21Maj8.y20Inge RasmussenSolvangskolenFuresøens økologi II
22Maj3.b20Ditte BrixKildegårdskolenBål og bålmad
22Maj1.c25Janne MortensenSøndersøskolenLivet i dammen
23Maj8.kl25Mette (reserveret)Stengård Skole Furesøens økologi II
23Maj1.d25Janne MortensenSøndersøskolenLivet i dammen
24Maj3.b 36 (1,5 kl)Gitte DiemerBuddinge SkoleBål og bålmad
24Maj8.x25 Cecilie MedumSolvangskolenFuresøens økologi II
27Maj3.c36 (1,5 kl)Gitte DiemerBuddinge SkoleBål og bålmad
27Maj8.z25 Cecilie MedumSolvangskolenFuresøens økologi II
28Maj7.z23EmmaSyvstjerneskolenFuresøens økologi I
28Maj3.a20Ditte BrixKildegårdskolenBål og bålmad
29MajxxKarameldag /Fiskebæk
30MajxxKr. Himmelfart
31MajxxSkolefri
Juni2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
3Juni7.y22 Ditte SmitSyvstjerneskolenFuresøens økologi I
3Juni1.a19Irene Vester PetersenLille Værløse SkoleLivet i dammen
4Juni7.x21Ole BennedsenkildegårdskolenVandløbsøkologi
4Juni3.z24Pernille DibbernSyvstjerneskolenIntroduktion til Furesøen
5JunixxGrundlovsdag
6Juni5.a28Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenFuresøens økologi I
6Juni1.b19Irene Vester PetersenLille Værløse SkoleLivet i dammen
7Juni5.kl8Michael hansenGl. HjortespringFuresøens økologi I
7Juni1.c9 Angelica MadsenLille Værløse SkoleLivet i dammen
10JunixxPinse
11Juni5.c28Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenFuresøens økologi I
11Juni2.x25Susanne MelanderSkovbrynet SkoleLivet i dammen
12Juni5.b28Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenFuresøens økologi I
12Juni2.y25Susanne MelanderSkovbrynet SkoleLivet i dammen
13Juni6.a24Anne EskildsenKildegårdskolenFuresøens økologi I
13Juni3.d25Leane RasmussenKildegårdskolen VestLivet i dammen
14Juni6.e23Mikkel SchiødtKildegårdskolenFuresøens økologi I
14Juni2. kl. gr.ordxSignekatrine FogtmannGrønnemose SkoleLivet i dammen
17Juni5.y21Lise Fabricius SyvstjerneskolenFuresøens økologi I
17Juni2.a25Joachim SchrøderLyngholmskolenSmå dyr i skoven
18Juni4.a27Bo JacobsenEnghavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
18Juni2.b25Joachim SchrøderLyngholmskolenSmå dyr i skoven
19Juni4.b27Bo JacobsenEnghavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
19Juni1.f22Nihal KeceliKildegårdskolenSmådyr i skoven
20Juni4.c27Bo JacobsenEnghavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
20Juni2.a27SabrinaSøborg SkoleSmådyr i skoven
21Juni2.C22Tina Juul PetersenLindehøjskolenIntroduktion til Furesøen
21JuniC-kl.5Malene HøstBakkeskolenSmådyr i skoven
24Juni2.a28Rikke Møller MadsenStavnsholtskolenIntroduktion til Furesøen
24Juni2.c25Joachim SchrøderLyngholmskolenSmå dyr i skoven
25Juni2.b26Kristina LindegaardStavnsholtskolenIntroduktion til Furesøen
25Juni2.b26SabrinaSøborg SkoleSmådyr i skoven
26Juni2.c13Angelica MadsenLille Værløse SkoleIntroduktion til Furesøen
26Juni
27JunixxFiskebæk
28JunixxSidste skoledag
Juli2019
1JulixxSommerferie ;-))))))
2Juli
xxSommerferie ;-))))))
Nyd sommerferien - vi starter op igen med klasser fra onsdag d. 14. august