Kalender for dagsbesøg 2019-20

August 2019    
datoMåned
klelevlærerskoleaktivitet
xxBiologifagligt netværk
12AugustxxBiologifagligt netværk
13AugustxxFiskebæk
14August3.f20Lillian Sindal OlesenKildegårdskolenFiskeri fra bred
15August4.kl. læsehuset7Trisse WintherHareskov SkoleFiskeri fra bred
16August4.a20 Sebastian B J og Mette HLille Værløse SkoleFiskeri fra bred
19August4.a27Kim Christensen SolvangskolenEdderkopper
19August7.y20Zif SallingSyvstjerneskolenFuresøens økolog I
20August9.a20Merete PorsdalLille Værløse SkoleFuresøens økologi II
21August4.b27Kim Christensen SolvangskolenEdderkopper
21August8.c23Jimmy Nyvang RasmussenHareskov SkoleFuresøens økologi II
22August4.c27Kim Christensen SolvangskolenEdderkopper
22August9.x20Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi II
23AugustXxPersonalekursus Rude Skov Naturskole
26August3.a27Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleFiskeri fra bred
27August5.c19janne linderodHerlev Byskole (løft)Edderkopper
27August3.b27Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleFiskeri fra bred
28August7.f og 7.g44MartinGrønnemose SkoleTeambuilding
28August5.d19janne linderodHerlev Byskole (løft)Edderkopper
28August3.c27Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleFiskeri fra bred
29August9.x20Lise Fabricius WadskjærSyvstjerneskolenBiodiversitet
29August7.y23Jimmy Nyvang RasmussenHareskov SkoleFuresøens økolog I
30August4.b24Gitte DiemerBuddinge skoleEdderkopper
30August9.kl17Philipp RiemannKildegårdskolenFuresøens økologi II
September2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
2SeptemberxxVidensdelingsdag forberedelse
3SeptemberxxVidensdelingsdag
4SeptemberxxVidensdelingsdag oprydning
4September7.z22Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økolog I
5September7.a og 7.b43Marie BuciekMørkhøj SkoleTeambuilding
5September4.c24Gitte DiemerBuddinge skoleEdderkopper
6September6.y25Lise Fabricius WadskjærSyvstjerneskolenSvampe
9September5.a18Toke HansenMørkhøj SkoleFiskeri fra bred
9September8.a24Hanne OlsenHareskov SkoleSkovøkologi
10September9.x20Inge RasmussenSolvangskolenBiodiversitet
10September6.b24Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økolog I
11September2.b21Kathrine IversenMørkhøj SkoleSmådyr i skoven
11September9.x20Mette Visti & Tobias GlinvadStengård SkoleFuresøens økologi II
12September9.y20Inge RasmussenSolvangskolenBiodiversitet
12September9.y20Mette Visti & Tobias GlinvadStengård SkoleFuresøens økologi II
13September9.z20Mette Visti & Tobias GlinvadStengård SkoleFuresøens økologi II
16September8.a og 8.b42Janany JeyasingamStavnsholtskolenTeambuilding
16September6.a24Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økolog I
16September2.c10 Angelica MadsenLille Værløse SkoleSmådyr i skoven
17September8.c og 8.i36Janany JeyasingamStavnsholtskolenTeambuilding
17September7.z24Line Sloth BjörnssonSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
17September2.a21Kathrine IversenMørkhøj SkoleSmådyr i skoven
18September4.a24Gitte DiemerBuddinge SkoleEdderkopper
18September9.b20 Merete PorsdalLille Værløse SkoleSkovøkologi
19September9.y og 9.z31Line Sloth BjörnssonSyvstjerneskolenBiodiversitet
19September8.a og 8.b35Berit EgholmLyngholmskolenTeambuilding
20September8.c og 8.b35Berit EgholmLyngholmskolenTeambuilding
20September5.kl gr10Kim NørgaardBuddinge skoleSvampe
23September5.a
25Bo Jacobsen
Enghavegård SkoleFestival
23September5.b25Bo Jacobsen
Enghavegård SkoleFestival
24September5.c25Bo Jacobsen
Enghavegård SkoleFestival
24September5.e9
Bo Jacobsen
Enghavegård SkoleFestival
25September5.x25AnabellaSyvstjerneskolenFestival
25SeptemberNaturvidenskabsfestival
26SeptemberNaturvidenskabsfestival
26SeptemberNaturvidenskabsfestival
27September6.x25AnabellaSyvstjerneskolenFestival
27SeptemberNaturvidenskabsfestival
30SeptemberLouise dag
30September7.-9.H. afs komp6Marie RaunGl. Hjortespring SkoleFiskeundersøgelser
Oktober2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
1Oktober4.x25Anabella RerupSyvstjerneskolenMini-jagttegn
1OktoberLouise dag
2OktoberxxNye lærere Herlev
2OktoberLouise dag
3Oktober4.a27Charlotte GosvigSøborg SkoleMini-jagttegn
3OktoberLouise dag
4Oktober4.a25Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
4OktoberxxÆldresagen / gangsporten
xxBiologifagligt netværk
7OktoberxxBiologifagligt netværk
8Oktober4.b25Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
8Oktober
9Oktober4.c25Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
9Oktober9.z15Ditte SmitSyvstjerneskolenBiodiversitet
10Oktober4.b26Dennis WaldemarSøborg SkoleMini-jagttegn
10Oktober9.z20Inge RasmussenSolvangskolenBiodiversitet
11OktoberxxSkolenetværksmødeVest for Storebælt
14OktoberxxEfterårsferie
15OktoberxxEfterårsferie
16OktoberxxEfterårsferie
17OktoberxxEfterårsferie
18OktoberxxEfterårsferie
21Oktober4.a22Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenSvampe
21Oktober3.a26Sabrina MadsenSøborg SkoleSvampe
22Oktober4.b22Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenSvampe
22Oktober4.a25René Ulka NørgaardHareskov SkoleBål og bålmad
23Oktober4.c22Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenSvampe
23Oktober4.b25René Ulka NørgaardHareskov SkoleBål og bålmad
24Oktober4.c25René Ulka NørgaardHareskov SkoleBål og bålmad
25Oktober4.y21Pernille DibbernSyvstjerneskolenMini-jagttegn
25Oktober3.b26Sabrina MadsenSøborg SkoleSvampe
28Oktober3.a24Anne BachLyngholmskolenBål og bålmad
28Oktober3.a25Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleSvampe
29Oktober3.a24Louise TollanMørkhøj SkoleBål og bålmad
29Oktober3.b25Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleSvampe
30Oktober3.b24Anne BachLyngholmskolenBål og bålmad
30Oktober3.c25Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleSvampe
31OktoberxxFiskebæk
1November4.z21Pernille DibbernSyvstjerneskolenMini-jagttegn
1November0.b24MartinaEnghavegård SkoleDyrespor
November2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
4November3.b24Louise TollanMørkhøj SkoleBål og bålmad
5November3.c24Anne BachLyngholmskolenBål og bålmad
5November0.a24MartinaEnghavegård SkoleDyrespor
6November4.a20Stine valbjørn rasmussenHerlev Byskole afd. Elv.Bål og bålmad
6November7-9.D14Claus NierichLille Værløse SkoleEvolution
7November6G, gr ord?Anette WissingSyvstjerneskolenSmågnavere
8November4.c23Marie Kjærby LentzHerlev Byskole afd. EngSmågnavere
8November0.d24MartinaEnghavegård SkoleDyrespor
11November8.a24Kristian NielsenBuddinge skoleEvolution
11November2.a28Maria FrandsenStengård SkolePå jagt i vildnisset
12November8.b24Kristian NielsenBuddinge skoleEvolution
12November2.b28Maria FrandsenStengård SkolePå jagt i vildnisset
13November1. - 6.k6Sanne PogagerSøndersøskolenDyrespor
14NovemberxxFiskebæk
15November8.c24Kristian NielsenBuddinge skoleEvolution
15November1.c28Kaare Ruben HansenSøndersøskolenPå jagt i vildnisset
18November2.a22 Vibeke Ø. TroenLille Værløse SkolePå jagt i vildnisset
19November1.a25Kaare Ruben HansenSøndersøskolenPå jagt i vildnisset
19November1.a23Marlene SørensenLindehøjskolenDyrespor
20November2.b22 Vibeke Ø. TroenLille Værløse SkolePå jagt i vildnisset
20November1.a26Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenFørste besøg
21November1.b25Kaare Ruben HansenSøndersøskolenPå jagt i vildnisset
22NovemberxxFiskebæk
25November6.a27Dragan RisimovicBagsværd SkoleSkattejagt med GPS
25November1.b26Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenFørste besøg
26November1.c26Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenFørste besøg
27November6.b27Dragan RisimovicBagsværd SkoleSkattejagt med GPS
27November2.b25Christian I JensenHerlev Byskole afd. Elv.Første besøg
28NovemberVibeke NilssonLillestjernenPå jagt i vildnisset
29NovemberxxFiskebæk
December2019
datoklelevlærerskoleaktivitet
2December6.c27Dragan RisimovicBagsværd SkoleSkattejagt med GPS
2December7.i23peter jannerKildegårdskolenTræfældning
3December2.a25Christian SørensenSøborg SkolePå jagt i vildnisset
3December1.a25Niels DamgaardHerlev ByskoleFørste besøg
4December2.b25Christian SørensenSøborg SkolePå jagt i vildnisset
4December1.e25Niels DamgaardHerlev ByskoleFørste besøg
5December0.a26Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
6December5.f21Kate Søgaard Ferdinandsen KildegårdskolenGrøn Sløjd
6December0.b26Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
9December5.a21Mette KuhnBuddinge skoleGrøn Sløjd
10December0.c26Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
11December5.b21Mette KuhnBuddinge skoleGrøn Sløjd
11December1.a22Anne EskildsenKildegårdskolen østDyrespor
12December5.a25Jakob EngelhardSolvangskolenGrøn Sløjd
12December3.c22Tina Berg EbbesenHerlev ByskoleDyrespor
13DecemberxxFiskebæknetværksdag
16December1.b22Anne EskildsenKildegårdskolen østDyrespor
16December5.c25Jakob EngelhardSolvangskolenGrøn Sløjd
17December5.d21Mette KuhnBuddinge SkoleGrøn Sløjd
17December3.d22Tina Berg EbbesenHerlev ByskoleDyrespor
18December5.c25Mette KuhnBuddinge SkoleGrøn Sløjd
19Decemberx xFiskebæk
20Decemberx xFiskebæk
23DecemberxxFiskebæk
24DecemberxxJULEAFTEN
skolefri
30Decemberskolefri
31DecemberNYTÅRSAFTEN
Januar2020elevlærerskoleaktivitet
Dato kl
1JanuarxxNYTÅRSDAG
2JanuarxxFiskebæk
3JanuarxxFiskebæk
6JanuarxxFiskebæk
7Januar2.x17Sofie FridSkovbrynet SkoleDyrespor
7Januar1.b28Ditte DahlStengård SkoleDyrespor
8Januar4.y21Pernille DibbernSyvstjerneskolenFugle
8Januar2.a25Karen FrederiksenHareskov SkoleDyrespor
9Januar2.y17Sofie FridSkovbrynet SkoleDyrespor
9Januar2.b25Karen FrederiksenHareskov SkoleDyrespor
10Januar4.z21Pernille DibbernSyvstjerneskolenFugle
10Januar2.c25Karen FrederiksenHareskov SkoleDyrespor
13Januar5.a22Stine Krarup NielsenLyngholmskolenGrøn Sløjd
14Januar1.a26Helle DahlBuddinge skoleFørste besøg
14Januar0.a26Stine SchanzStengård SkoleDyrespor
15Januar5.b22Stine Krarup NielsenLyngholmskolenGrøn Sløjd
15Januar1.b26Helle DahlBuddinge skoleFørste besøg
16JanuarxxFiskebæk
17Januar5.c22Stine Krarup NielsenLyngholmskolenGrøn Sløjd
17Januar1.c26Helle DahlBuddinge skoleFørste besøg
20Januar3.a24Flemming BrønsEnghavegård SkoleFugle
20Januar0.b26Stine SchanzStengård SkoleDyrespor
21JanuarxxFiskebækFremtidsværkstedetASTRA-arrangement.
22Januar4.a23Maybritt LaisboKildegårdskolen østGrøn Sløjd
22Januarindsk 210Lotte Høgh AndersenSkovbrynet SkoleDyrespor
23Januar3.b24Flemming BrønsEnghavegård SkoleFugle
23Januar5.d26?? (opr. lærer nyt job) flyttet fra 21. janBagsværd SkoleTræfældning
24Januar4.b23Maybritt LaisboKildegårdskolen østGrøn Sløjd
24Januar3.a25Hanne hermansenStengård SkoleFugle
27Januar3.c24Flemming BrønsEnghavegård SkoleFugle
27Januar5.a27Finn KilbakBagsværd SkoleTræfældning
28Januar3.d24 Flemming BrønsEnghavegård SkoleFugle
28Januar5.b27Finn KilbakBagsværd SkoleTræfældning
29Januar3.b25Hanne hermansenStengård SkoleFugle
29Januar5.c27Finn KilbakBagsværd SkoleTræfældning
30JanuarxxJagt nst-hovedstaden
31Januarxxskolenetværksmøde
Februar2020
datoklelevlærerskoleaktivitet
3Februar5.aHerlev Byskole
3Februarbasish. 1?Lene KollSolvangskolenDyrespor
4Februar5.bHerlev Byskole
4Februar1.a27Kenn JørgensenStavnsholtskolenDyrespor
5Februar2.e25Cecilie borumHerlev Byskole afd. Elv.Dyrespor
5Februar1.x. gr8Lene RomeykeGrønnemose SkoleDyrespor
6Februar1.b27Kenn JørgensenStavnsholtskolenDyrespor
6Februaryngste A10Claus AastrupGl. Hjortespring SkoleFørste besøg
7FebruarxxFiskebæk
10FebruarxxVinterferie
11FebruarxxVinterferie
12FebruarxxVinterferie
13FebruarxxVinterferie
14FebruarxxVinterferie
17FebruarxxFiskebæk
18Februar5.aLindehøjskolen
18Februar1.x26Vibeke NilssonSyvstjerneskolenDyrespor
19Februar5.bLindehøjskolen
19Februar1.y26Vibeke NilssonSyvstjerneskolenDyrespor
20Februar1.z26Vibeke NilssonSyvstjerneskolenDyrespor
21Februar5.dLindehøjskolen
21Februar0.a24Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleFørste besøg
24Februar0.b24Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleFørste besøg
25Februar1.a26Britt SimonsenSøborg SkoleFørste besøg
25Februar1.b26Britt SimonsenSøborg SkoleFørste besøg
26Februargr.Z12Jan SonneBuddinge skoleFugle
26Februar0.c24Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleFørste besøg
27FebruarxxFiskebæk
28Februar5.dKildegårdskolen
28Februar0.d24Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleFørste besøg
Marts2020
datoklelevlærerskoleaktivitet
2Marts5.e25Dorthe TaulKildegårdskolen vestTræfældning (løft)
2Marts0.a25Jette EstrupHareskov SkoleFørste besøg
3Martss. kl.10Nanna Rugh WrangelHareskov SkoleFørste besøg
3Marts0.b25Jette EstrupHareskov SkoleFørste besøg
4Marts5.c10Michael HansenGl. HjortespringGrøn sløjd
4Marts2.a27Simon Leth StolzenbachGladsaxe SkoleDyrespor
5Marts3.a26Maria FabritiusSolvangskolenGrøn Sløjd
5Marts0.c25Jette EstrupHareskov SkoleFørste besøg
6Marts3.b25Maria FabritiusSolvangskolenGrøn Sløjd
6Marts2.b27Simon Leth StolzenbachGladsaxe SkoleDyrespor
9Marts2.c27Simon Leth StolzenbachGladsaxe SkoleDyrespor
9Marts4.a24Toke HansenMørkhøj SkoleFugle
10Marts5.a25Mette og TobiasStengård SkoleSkattejagt med GPS
10Marts4.b24Toke HansenMørkhøj SkoleFugle
11Marts1-2.S8Nanna Rugh WrangelHareskov SkoleFørste besøg
11Martsgr.y12Hanne KaptainBuddinge skole
12Marts5.b25Mette og TobiasStengård SkoleSkattejagt med GPS
12Marts0.x20Susanne HesseldahlLillestjernenFørste besøg
13Marts3.c26Maria FabritiusSolvangskolenGrøn Sløjd
13Marts0.y20Lisbeth NielsenLillestjernenFørste besøg
16Marts4.c24Toke HansenMørkhøj SkoleFugle
16Marts4.x25Merete LundStengård SkoleGrøn Sløjd
17MartsxxFiskebæk
18MartsxxBig Bang
19MartsxxBig Bang
20MartsxxFiskebæk
23Marts5.a25Eva Björk KristjansdottirStavnsholtskolenSkattejagt med GPS
23Marts1.a25Gitte DeltorpGrønnemose SkoleFørste besøg
24Marts5.b25Eva Björk KristjansdottirStavnsholtskolenSkattejagt med GPS
24Marts1.b25Gitte DeltorpGrønnemose SkoleFørste besøg
25Marts1.c25Gitte DeltorpGrønnemose SkoleFørste besøg
25Marts5.y og Z31Louise BolmgrenSøborg SkoleFugle
26Marts1.f24Martin HildebrandtKildegårdskolen vestFørste besøg
26Marts5.x og Z31Louise BolmgrenSøborg SkoleFugle
27Marts5.c25Eva Björk KristjansdottirStavnsholtskolenSkattejagt med GPS
27Marts1.d25Gitte DeltorpGrønnemose SkoleFørste besøg
30Marts7.x21Charlotte HoltermannLille Værløse SkoleEvolution
30Marts4.y25Merete LundStengård SkoleGrøn sløjd
31Marts3.kl22Mette WåhlinHerlev ByskoleFugle
31Marts1.a24Birger larsenLille Værløse SkoleFørste besøg
April2020
datoklelevlærerskoleaktivitet
1April7.y21Charlotte HoltermannLille Værløse SkoleEvolution
1April4.z25Merete LundStengård SkoleGrøn sløjd
2April7.z21Charlotte HoltermannLille Værløse SkoleEvolution
2April1.b24Birger larsenLille Værløse SkoleFørste besøg
3April7.b 24MikkelEnghavegård SkoleEvolution
3April0.c18Angelica MadsenLille Værløse SkoleFørste besøg
6AprilxxFiskebæk/skolefri
7AprilxxFiskebæk/skolefri
8AprilxxFiskebæk/skolefri
9AprilxxSkærtorsdag
10AprilxxLangfredag
13Aprilxx2. påskedag
14April3.b25Niels DamgaardHerlev ByskoleLivet i dammen
14April2.a25Irene JakobsenStavnsholtskolenTema til foråret
15April2.x. gr8Lene RomeykeGrønnemose SkoleLivet i dammen
15April2.b25Irene JakobsenStavnsholtskolenTema til foråret
16April3.e20Dorthe TaulKildegårdskolen vestLivet i dammen
16April2.c25Irene JakobsenStavnsholtskolenTema til foråret
17April3.a28Mette WimmerBuddinge skoleLivet i dammen
17April5.a20Maybritt LaisboKildegårdskolen østBirdrace (løft)
20April3.b28Mette WimmerBuddinge skoleLivet i dammen
20April7.a25Bryan Agger SchierningHerlev ByskoleVandløbsøkologi
21April3.c28Mette WimmerBuddinge skoleLivet i dammen
21April7.b25Bryan Agger SchierningHerlev ByskoleVandløbsøkologi
22April3.c25Mette HejnLille Værløse SkoleLivet i dammen
22April7.c25Bryan Agger SchierningHerlev ByskoleVandløbsøkologi
23April1.c11Angelica MadsenLille Værløse SkoleLivet i dammen
23April8.x20Zif SallingSyvstjerneskolenBiodiversitet
24April4.x25Anabella RerupSyvstjerneskolenBirdrace
24April3.a25Mette HejnLille Værløse SkoleLivet i dammen
27April5.b20Maybritt LaisboKildegårdskolen østBirdrace (løft)
27April3.b25Mette HejnLille Værløse SkoleLivet i dammen
28April4.d25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
28April8.a25Pia HansenSolvangskolenBiodiversitet
29April4.a25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
29April8.c26Pia HansenSolvangskolenBiodiversitet
30April4.b25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
30April8.b26Pia HansenSolvangskolenBiodiversitet (måske aft)
Maj2020
datoklelevlærerskoleaktivitet
1MajxxLokale Ældresagen FuresøLokale
4Maj4.c125Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
4Maj5.c24Trine JensenLindehøjskolenFuresøens økolog I (løft)
5Maj6. kl75LindehøjskolenNatløft
6Maj6. kl75LindehøjskolenNatløft
7MajxxFiskebæk / natløftnatløft (opryd)
8MajxxSt. bededag
11MajxxÅrskonf Naturvejlederforeningen
12MajxxÅrskonf Naturvejlederforeningen
13MajxxÅrskonf Naturvejlederforeningen
14MajxxÅrskonf Naturvejlederforeningen
15MajxxÅrskonf Naturvejlederforeningen
18Maj4.c225Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
18Maj8.y25Ditte SmitSyvstjerneskolenFuresøens økologi II
19Maj2.b21Susanne Digbeu-LarsenKildegårdskolen østSmådyr i skoven
19Maj8.x26Orhan KlicaStengård SkoleFuresøens økologi II
20Maj1.b28Sofie HansenBagsværd SkoleLivet i dammen
20Maj8.a18Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økologi II
21MajxxKr. Himmelfartsdag
22Majxxskolefri
25Maj8.y26Orhan KlicaStengård SkoleFuresøens økologi II
25Maj3.a22Mette Soya HansenKildegårdskolen ØstSmådyr i skoven
26Maj8.z26Orhan KlicaStengård SkoleFuresøens økologi II
26Maj3. gr10Peter AaboerGrønnemose SkoleBål og bålmad
27Maj8.a20Merete PorsdalLille Værløse SkoleFuresøens økologi II
27Maj1.d28Sofie HansenBagsværd SkoleLivet i dammen
28Maj8.kl17Philipp RiemannKildegårdskolenSkovøkologi
28Maj8.b18Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økologi II
29MajxxKarameldag
Juni2020
datoklelevlærerskoleaktivitet
1Junixx2. Pinsedag
2Juni6. kl75Herlev ByskoleNatløft
3JunixxFiskebæk / natløftNatløft (opryd)
4Juni6. kl75Herlev ByskoleNatløft
5JunixxGrundlovsdag
8Juni2.a23Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
8Juni4. kl. gr10Kimmie NyemannGrønnemose SkoleBål og bålmad
9Juni2.b23Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
9Juni3.b20Githa KvistboKildegårdskolenSmådyr i skoven
10Juni6. kl75KildegårdskolenNatløft
11Juni6. kl75KildegårdskolenNatløft
12JunixxFiskebæk / natløftNatløft (opryd)
15Juni2.c22Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
15Juni1.a28Mads ÅkjærBagsværd SkoleLivet i dammen
16Juni2.d22Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
16Juni5.b25Rosa Lindenhoff BjerregaardSolvangskolenBauneslettens sommerfugle
17Juni2.d22Janne LinderodHerlev ByskoleIntroduktion til Furesøen
17Juni5.a26Trine Kaplan ChristoffersenSolvangskolenBauneslettens sommerfugle
18Juni2.b20Tina HolstLyngholmskolenIntroduktion til Furesøen
18Juni1.c28Sofie HansenBagsværd SkoleLivet i dammen
19JunixxSkolenetværksmøde
22Juni2.c20Jasamin Nezam
LyngholmskolenIntroduktion til Furesøen
22Juni2.a25Thomas B mortensenBagsværd SkoleSmådyr i skoven
23Juni2.c22janne linderodHerlev ByskoleIntroduktion til Furesøen
23Juni2.b25Thomas B mortensenBagsværd SkoleSmådyr i skoven
24Juni2.a20Anita KringsLyngholmskolenIntroduktion til Furesøen
24Juni2.c25Thomas B mortensenBagsværd SkoleSmådyr i skoven
25JunixxFiskebæk
26JunixxSidste skoledag
29JunixxSommerferie
12AugustNyd sommerferien - vi starter op igen med klasser fra onsdag d. 12. august