Kalender med dagsbesøg 2020-21

2020-21      
datomånedklelevlærerskoleaktivitet
10AugustxxFiskebæk
11AugustxxFiskebæk
12August5.c25Toke GuldbergGladsaxe SkoleEdderkopper
12August3.c24Henriette M JacobsenBuddinge SkoleFiskeri fra bred
13August3.x og 4.x17Peter AaboerGrønnemose SkoleIntroduktion til Furesøen
13August2.a27Ditte DahlStengård SkoleSmå dyr i skoven
14August4.a26Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleFiskeri fra bred
14August2.b27Ditte DahlStengård SkoleSmå dyr i skoven
17August4.b26Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleFiskeri fra bred
17August6.a22 Cecilie MedumSolvangskolenFuresøens økologi I
18August4.c25Mette Lykke OugaardGladsaxe SkoleFiskeri fra bred
18August6.b23 Cecilie MedumSolvangskolenFuresøens økologi I
19August3.c23Janne LinderodHerlev Byskole afd ENGIntroduktion til Furesøen
19Augustgr.ord12Hanne KaptainBuddinge SkoleEdderkopper
20August6.a25Maybritt LaisboKildegårdskolenFiskeundersøgelser
20August5.a25Toke GuldbergGladsaxe skoleEdderkopper
21August5.b25Toke GuldbergGladsaxe skoleEdderkopper
24August6.a25Hanne OlsenHareskov SkoleFiskeundersøgelser
24August3.d20Janne LinderodHerlev Byskole afd ENGIntroduktion til Furesøen
25Augustsp kl8Eva Gøtzsche, lærerSkovbrynet SkoleFiskeri fra bred
25August5.x23 Anabella RerupSyvstjerneskolenEdderkopper
26AugustMtrin 2 sp11Regula StutzSkovbrynet SkoleFiskeri fra bred
26August9.c22Natasja Dannemann SimonsenSøborg SkoleTeambuilding
27August5.a28kim ChristensenSolvangskolenFiskeri fra bred
28August5.b26kim ChristensenSolvangskolenFiskeri fra bred
28August5.d25Toke GuldbergGladsaxe skoleEdderkopper
31August5.c27kim ChristensenSolvangskolenFiskeri fra bred
31August6.c22 Cecilie MedumSolvangskolenFuresøens økologi I
1September7.a25Inge RasmussenSolvangskolenFuresøens økologi I
1September7.a + 7.b44Louise VangMørkhøj SkoleTeambuilding
2September6.a22Mette KuhnBuddinge SkoleFiskeundersøgelser
2September4.d22 Carsten JensenKildegårdskolenEdderkopper
3September7.b25Inge RasmussenSolvangskolenFuresøens økologi I
3September7.a + 7.b40Lars IrbyBagsværd skoleTeambuilding
4September6.b22Mette KuhnBuddinge SkoleFiskeundersøgelser
4September7.b + 7.c40Lars IrbyBagsværd skoleTeambuilding
7September6.c22Mette KuhnBuddinge SkoleFiskeundersøgelser
7September9.a21 Yunus ArabaciStavnsholtskolenFuresøens økologi II
8September5.v25Tommy SørensenLindehøjskolenFiskeri fra bred
8September2.x gr. Ord8Lene RomeykeGrønnemose SkoleSmå dyr i skoven
9September6.d22Mette KuhnBuddinge SkoleFiskeundersøgelser
9September9.b20 Yunus ArabaciStavnsholtskolenFuresøens økologi II
10September7.c23Inge RasmussenSolvangskolenFuresøens Økologi I
10September7.a + 7.b44Jeannette StenSøborg SkoleTeambuilding
11September6.x23Ditte SmitSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
11September9.c21 Yunus ArabaciStavnsholtskolenFuresøens økologi II
14September5.a22Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenFiskeri fra bred
14September9.x22Zif SallingSyvstjerneskolenBiodiversitet
15September5.b22Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenFiskeri fra bred
16September5.c22Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenFiskeri fra bred
16September9.y21Ditte SmitSyvstjerneskolenBiodiversitet
17September7.x 24DItte Smit SyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
17September9.z22Emma FlauenskjoldSyvstjerneskolenBiodiversitet
18SeptemberxxxxVandnetværket I Ishøj
21September0.a25Ingeborg AndersenSolvangskolenMikroforskerkonkurrence 2020 (1)
22September0.b25Ingeborg AndersenSolvangskolenMikroforskerkonkurrence 2020 (1)
22September4.a27Gülperi KayaSøborg SkoleFiskeri fra bred
23Septemberml.trin sp.10LotteSkovbrynet låne fiskenet
23September0.a25Ingeborg AndersenSolvangskolenMikroforskerkonkurrence 2020 (2)
24September0.b25Ingeborg AndersenSolvangskolenMikroforskerkonkurrence 2020 (2)
24September4.b21Gülperi KayaSøborg SkoleFiskeri fra bred
25September3.a25Tina SchytteLindehøjskolenMikroforskerkonkurrence 2020 (1)
28September6.d20 Carsten JensenKildegårdskolenFiskeundersøgelser
28September6.a24Maria Anthoni LyngeGrønnemose SkoleSvampe
29September7.y24Lise Fabricius WadskjærSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
29September6.b24Maria Anthoni LyngeGrønnemose SkoleSvampe
30September7.z24Line Sloth BjörnssonSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
30September6.c24Maria Anthoni LyngeGrønnemose SkoleSvampe
1OktoberSTU Gladsaxe8Eva GøtzscheSkovbrynet SkoleFiskeri fra bred
1Oktober3.a26Clara NeumannGladsaxe SkoleSvampe
2Oktober3.a25Tina SchytteLindehøjskolenMikroforskerkonkurrence 2020 (2)
5Oktober3.b26Clara NeumannGladsaxe SkoleSvampe
5Oktober3.a18Anne-Mie Højsted JohansenLille VærløseMini jagttegn
6OktoberxxNye lærere HerlevPå Kildegården
6Oktober3.c26Clara NeumannGladsaxe SkoleSvampe
7Oktober3.b18Anne-Mie Højsted JohansenLille VærløseMini jagttegn
7Oktober8.årg valghold24Maria Anthoni LyngeGrønnemose SkoleBål og bålmad
8Oktober3.c18Anne-Mie Højsted JohansenLille VærløseMini jagttegn
8Oktober4.a24Charlotte Fanini LindbergMørkhøj SkoleSvampe
9OktoberxxSkolernes motionsdagingen STM gåtur ældresagen
12OktoberxxEfterårsferie
13OktoberxxEfterårsferie
14OktoberxxEfterårsferie
15OktoberxxEfterårsferie
16OktoberxxEfterårsferie
19OktoberxxFiskebæk
20Oktober3.c25Tommy Sørensen LindehøjskolenMini jagttegn
20Oktober3.b20Sara BangstrupMørkhøj SkoleBål og bålmad
21Oktober3.a23Tina HolstLyngholmskolenMini jagttegn
21Oktober3.a24Anette LindharthMørkhøj SkoleBål og bålmad
22Oktober3.b23Tina HolstLyngholmskolenMini jagttegn
22Oktober4.b24Charlotte Fanini LindbergMørkhøj SkoleSvampe
23OktoberxxSkolenetværksmøde
26Oktober3.a25Janne MortensenSøndersøskolenMini jagttegn
27Oktober3.c23Tina HolstLyngholmskolenMini jagttegn
27Oktober3.a25Irene JakobsenStavnsholtskolenByg et insekthotel
28Oktober3.b25Janne MortensenSøndersøskolenMini jagttegn
28Oktober3.b25Irene JakobsenStavnsholtskolenByg et insekthotel
29Oktober1.a27Britt SimonsenSøborg SkoleFørste besøg
29OktoberxxMøde HindsgavlJagt for de mindste
30OktoberxxNetværksdag Vildmad 2.0Ishøj NaturcenterHele dagen
2November3.c25Janne MortensenSøndersøskolenMini jagttegn
3NovemberxxFiskebæk
4November5.a28kim ChristensenSolvangskolenSammen i Vildmarken
5November5.b26kim ChristensenSolvangskolenSammen i Vildmarken
5November1.b27Britt SimonsenSøborg SkoleFørste besøg
6November5.c27kim ChristensenSolvangskolenSammen i Vildmarken
6November3.c25Irene JakobsenStavnsholtskolenByg et insekthotel
9November3.d25Janne MortensenSøndersøskolenMini jagttegn
9November3.a15Meline BraskKildegårdskolenByg et insekthotel
10November5.z23Trine Mia JensenLindehøjskolenSammen i Vildmarken
10NovemberTinereserveret
11November5.d25Maybritt LaisboKildegårdskolenSammen i Vildmarken
11November3.a




25Dorthe Engholm-PedersenBuddinge Skolebyg et insekthotel
12November2.a26Mads ÅkjærBagsværd SkolePå jagt i vildnisset
12November3.b25Dorthe Engholm-PedersenBuddinge Skolebyg et insekthotel
13November6.e23Dorthe TaulKildegårdskolenSkattejagt med GPS
13November3.b22Meline BraskKildegårdskolenByg et insekthotel
16November5.e25Maybritt LaisboKildegårdskolenSammen i Vildmarken
17November4.a27 Dragan RisimovicBagsværd SkoleSmågnavere
17November2.b24 pt. ukendtBagsværd SkolePå jagt i vildnisset
18November4.b27 Dragan RisimovicBagsværd SkoleSmågnavere
18November2.c24 pt. ukendtBagsværd SkolePå jagt i vildnisset
19November0.a23Helle Saniel-NielsenLyngholmskolenFørste besøg
19November5.a21Stine Valdbjørn RasmussenHerlev Byskole afd ELVSmågnavere
20November5.F24Fenja ElechiGrønnemose SkoleByg et insekthotel
20November4.c27 Dragan RisimovicBagsværd SkoleSmågnavere
23November2.d27Mads ÅkjærBagsværd SkolePå jagt i vildnisset
23November5.G26Fenja ElechiGrønnemose SkoleByg et insekthotel
24November5.x25Sidsel Monrad KuhlSøborg SkoleSammen i Vildmarken
24November3.a27Tabita LarsenSøborg SkoleByg et insekthotel
25November5.y25Sidsel Monrad KuhlSøborg SkoleSammen i Vildmarken
25November3.b27Tabita LarsenSøborg SkoleByg et insekthotel
26November6.z7michelle reimer LillelundSøborg skoleSammen i vildmarken
26November3.c23Janne LinderodHerlev Byskole afd ENGByg et insekthotel
27November2.a27Martin OlsenGladsaxe SkolePå jagt i vildnisset
27November3.d20Janne LinderodHerlev Byskole afd ENGByg et insekthotel
30November5.H27Fenja ElechiGrønnemose SkoleByg et insekthotel
30November2.a27Britt SimonsenSøborg SkolePå jagt i vildnisset
1December0.a24Jørgen BorupEnghavegård SkoleFørste besøg
1December2.b27Britt SimonsenSøborg SkolePå jagt i vildnisset
2December6.b25 Mette VistiStengård skoleSkattejagt med GPS
3December3.a18Mette JohansenEnghavegård SkoleFugle
3December2.b27Martin OlsenGladsaxe SkolePå jagt i vildnisset
4DecemberxxFiskebæk/Skolelandbruget
7December3.b23Natacha TornqvistEnghavegård SkoleFugle
7December1.a25Tina SchytteLindehøjskolenPå jagt i vildnisset
8December3.c20Frederik Knuth WintherfeldtEnghavegård SkoleFugle
8December1.b25Tina SchytteLindehøjskolenPå jagt i vildnisset
9DecemberxxFiskebæk
10December3.d22Louise Grys JakobsenEnghavegård SkoleFugle
10December0.b24Jørgen BorupEnghavegård SkoleFørste besøg
11December2.c27Martin OlsenGladsaxe SkolePå jagt i vildnisset
11December0.c24Jørgen BorupEnghavegård SkoleFørste besøg
14December2.x16Oliver BalckSkovbrynet SkolePå jagt i vildnisset
14December0.d24Jørgen BorupEnghavegård SkoleFørste besøg
15December2.y18Oliver BalckSkovbrynet SkolePå jagt i vildnisset
15December3.G9Anne MervedSyvstjerneskolenFørste besøg
16December0.a25Mikkel ChristensenSkovbrynet SkoleFørste besøg
16December0.b23Helle Saniel-NielsenLyngholmskolenFørste besøg
17December0.b25Mikkel ChristensenSkovbrynet SkoleFørste besøg
17December0.c23Helle Saniel-NielsenLyngholmskolenFørste besøg
18DecemberxxFiskebæk
21DecemberxxFiskebæk
22DecemberxxFiskebæk
23DecemberxxFiskebæk
24DecemberxxJULEAFTEN
31DecemberNYTÅRSAFTEN
1JanuarxxNYTÅRSDAG
4JanuarxxFiskebæk
5Januar0.a25Jette EstrupHareskov SkoleFørste besøg
5Januar0.y22Lisbeth NielsenSyvstjerneskolenFørste besøg
6Januar2.a24Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenVinterfugle for de mindste
7Januar2.b24Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenVinterfugle for de mindste
7Januar0.b25Jette EstrupHareskov SkoleFørste besøg
8Januar2.a25Ali MajidMørkhøj SkoleDyrespor
8Januar2.c24Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenVinterfugle for de mindste
11Januar4.a27Mette KuhnBuddinge SkoleFugle
11Januar0.c25Jette EstrupHareskov SkoleFørste besøg
12Januar4.b27Mette KuhnBuddinge SkoleFugle
12Januar2.a26Bettina SvejsøHareskov skoleFørste besøg
13Januar4.c27Mette KuhnBuddinge SkoleFugle
13Januar2.b26Jette KolsterHareskov skoleFørste besøg
14Januar1.a23Helle Saniel-NielsenLyngholmskolenFørste besøg
14Januar0.a25Gitte BechSøndersøskolenFørste besøg
15Januar2.b25Ali MajidMørkhøj SkoleDyrespor
15Januar1.a20 Sara HansenEnghavegård SkoleVinterfugle for de mindste
18Januar1.a24Inaluk PedersenBagsværd SkoleDyrespor
18Januar1.b20 Sara HansenEnghavegård SkoleVinterfugle for de mindste
19Januar1.b24Inaluk PedersenBagsværd SkoleDyrespor
19Januar1.c20 Sara HansenEnghavegård SkoleVinterfugle for de mindste
20Januar2.a26Mads JørgensenBuddinge SkoleVinterfugle for de mindste
20Januar2.c24Rasmus RavnHareskov skoleFørste besøg
21Januar2.b26Mads JørgensenBuddinge SkoleVinterfugle for de mindste
21Januar0.c18Angelica MadsenLille Værløse SkoleFørste besøg
22Januar2.c26Mads JørgensenBuddinge SkoleVinterfugle for de mindste
22Januar1.c18Angelica MadsenLille Værløse SkoleFørste besøg
25Januar1.c24Inaluk PedersenBagsværd SkoleDyrespor
25Januar1.d20 Sara HansenEnghavegård SkoleVinterfugle for de mindste
26Januar1.d24Inaluk PedersenBagsværd SkoleDyrespor
26Januar2.a25Marie Cecilie RønningGrønnemose SkoleVinterfugle for de mindste
27JanuarxxFiskebæk
28Januar2.b25Marie Cecilie RønningGrønnemose SkoleVinterfugle for de mindste
28Januar0.z22Marianne PilmarkSyvstjerneskolenFørste besøg
29JanuarxxSkolenetværksmøde
1Februar4.a23Mille CarlsenEnghavegård SkoleByg et insekthotel
1Februar1.b23Helle Saniel-NielsenLyngholmskolenFørste besøg
2Februar5.a25Herlev ByskoleNaturfagligt løft
2Februar2.a24Claus ReinholdtEnghavegård SkoleDyrespor
3Februar5.b25Herlev ByskoleNaturfagligt løft
3Februar2.b24Claus ReinholdtEnghavegård SkoleDyrespor
4Februar5.c25Herlev ByskoleNaturfagligt løft
4Februar2.c24Claus ReinholdtEnghavegård SkoleDyrespor
5Februar5.d25Herlev ByskoleNaturfagligt løft
5Februar2.d24Claus ReinholdtEnghavegård SkoleDyrespor
8Februar4.b22Mille CarlsenEnghavegård SkoleByg et insekthotel
8Februar1.c23Helle Saniel-NielsenLyngholmskolenFørste besøg
9Februar5.x25LindehøjskolenNaturfagligt løft
9Februar2.c25Marie Cecilie RønningGrønnemose SkoleVinterfugle for de mindste
10Februar5.y25LindehøjskolenNaturfagligt løft
10Februarmellemtrin111Lotte Høgh AndersenSkovbrynet SkoleFugle
11Februar2.d25Marie Cecilie RønningGrønnemose SkoleVinterfugle for de mindste
11Februar0.X22Susanne HesseldahlSyvstjerneskolenFørste besøg
12FebruarxxFiskebæk
15Februarxxvinterferie
16Februarxxvinterferie
17Februarxxvinterferie
18Februarxxvinterferie
19Februarxxvinterferie
22FebruarxxFiskebækingen AM
23Februar4.c22Mille CarlsenEnghavegård SkoleByg et insekthotel
23Februar0.b25Gitte BechSøndersøskolenFørste besøg
24Februar5.klGl. HjortespringNaturfagligt løft
24Februar4.d23Mille CarlsenEnghavegård SkoleByg et insekthotel
25Februar5.a20KildegårdskolenNaturfagligt løft
25Februar4.e8Mille CarlsenEnghavegård SkoleByg et insekthotel
26Februar5.b20KildegårdskolenNaturfagligt løft
26Februar0.c25Gitte BechSøndersøskolenFørste besøg
1Marts5.d25Maybritt LaisboKildegårdskolenSkattejagt med GPS (løft)
1Marts0.a24Lea LynggaardBagsværd SkoleDyrespor
2Marts5.e25Maybritt LaisboKildegårdskolenSkattejagt med GPS (løft)
2Marts2.a25Ali MajidMørkhøj SkoleVinterfugle for de mindste
3Marts3.a26Camilla KistrupSolvangskolenFugle
3Marts0.b24Lea LynggaardBagsværd SkoleDyrespor
4Marts3.b22Camilla KistrupSolvangskolenFugle
4Marts5.a25 Mette Lindorff HejnLille Værløse SkoleSkattejagt med GPS
5Marts3.c25Camilla KistrupSolvangskolenFugle
5Marts0.c24Lea LynggaardBagsværd SkoleDyrespor
8Marts5.b25 Mette Lindorff HejnLille Værløse SkoleSkattejagt med GPS
8Marts1.a20Lærke Dela NielsenLille Værløse Skolevinterfugle for de mindste
9Marts5.a23Gitte DiemerBuddinge SkoleSammen i Vildmarken
9Marts2.b25Ali MajidMørkhøj SkoleVinterfugle for de mindste
10Marts5.b20Gitte DiemerBuddinge SkoleSammen i Vildmarken
10Marts3.c25Tommy Sørensen LindehøjskolenByg et insekthotel
11Marts5.c25Gitte DiemerBuddinge SkoleSammen i Vildmarken
11Marts1.b20Lærke Dela NielsenLille Værløse Skolevinterfugle for de mindste
12Marts3.a25Janne MortensenSøndersøskolenFugle
12Marts0.d25Gitte BechSøndersøskolenFørste besøg
15Marts3.b25Janne MortensenSøndersøskolenFugle
15MartsG 2 sp8 Bo JacobsenLyngholmskolenByg et insekthotel
16Marts5.a21Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleSammen i Vildmarken
16Marts1.a27Nina RossSolvangskolenVinterfugle for de mindste
17Marts5.b24Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleSammen i Vildmarken
17Marts1.b27Nina RossSolvangskolenVinterfugle for de mindste
18Marts5.c21Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleSammen i Vildmarken
18Marts1.c27Nina RossSolvangskolenVinterfugle for de mindste
19Marts3.c25Janne MortensenSøndersøskolenFugle
19Marts7.a18Anne MarieLyngholmskolenSkattejagt med GPS
22Marts4.c24Anne Trine Fischer PedersenSolvangskolenFugle
23Marts3.d25Janne MortensenSøndersøskolenFugle
23Marts7.b18Anne MarieLyngholmskolenSkattejagt med GPS
24MartsxxBig Bang 2021
25MartsxxBig Bang 2021
26MartsxxFiskebæk
29MartsxxSkolefri
30MartsxxSkolefri
31MartsxxSkolefri
1AprilxxSkærtorsdag
2AprilxxLangfredag
5Aprilxx1. påskedag
6April4.e17Dorthe TaulKildegårdskolenbyg et insekthotel
6April6.a24Tina PrydsGladsaxe SkoleSammen i Vildmarken
7April2.x25Trine RosholmSyvstjerneskolenLivet i dammen
7April6.b24Tina PrydsGladsaxe SkoleSammen i Vildmarken
8April2.y25Trine RosholmSyvstjerneskolenLivet i dammen
8April6.c24Tina PrydsGladsaxe SkoleSammen i Vildmarken
9April2.z25Trine RosholmSyvstjerneskolenLivet i dammen
9April6.d24Tina PrydsGladsaxe SkoleSammen i Vildmarken
12April6.a25Louise SnowmanEnghavegård SkoleSammen i Vildmarken
12April1.a24Rasmus StrassmannGladsaxeskoleLivet i dammen
13April6.b26 Hilal PolatEnghavegård SkoleSammen i Vildmarken
13April1.b24Rasmus StrassmannGladsaxeskoleLivet i dammen
14April6.c24Anders HelvigEnghavegård SkoleSammen i Vildmarken
14April1.c24Rasmus StrassmannGladsaxeskoleLivet i dammen
15April6.e10Anders HelvigEnghavegård SkoleSammen i Vildmarken
15April1.d24Rasmus StrassmannGladsaxeskoleLivet i dammen
16April4.b25Tina SchytteLindehøjskolenSammen i Vildmarken
16April3.x gr. Ord8Lene RomeykeGrønnemose SkoleLivet i dammen
19April1.a25Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenLivet i dammen
19April4.z25 Anabella RerupSyvstjerneskolenByg et insekthotel
20AprilxxÅrskonf Naturvejlederne
21AprilxxÅrskonf Naturvejlederne
22AprilxxÅrskonf Naturvejlederne
23AprilxxÅrskonf Naturvejlederne
26April3.b25Christian Ingemann JensenHerlev Byskole afd. ElvLivet i dammen
26April8.b24 Mikkel Lykkeberg KiilEnghavegård SkoleTeambuilding XX
27AprilxxForberedelse vidensdelingsdag
28AprilxxVidensdelingsdag
29AprilxxOprydning
30AprilxxStore bededag
3Maj8.a20Gülperi KayaSøborg SkoleSkovøkologi
3Maj3.e25Christian Ingemann JensenHerlev Byskole afd. ElvLivet i dammen
4Maj8.b16Gülperi KayaSøborg SkoleSkovøkologi
4Maj6.a24 Mette VistiStengård skoleFuresøens økologi I
5Maj7.x24Ole BennedsenKildegårdskolenTeambuilding XX
5MajG 3 sp6 Bo JacobsenLyngholmskolenFuresøens økologi I
6Maj2.c10 Angelica MadsenLille Værløse SkoleLivet i dammen
6Maj8.y20Zif SallingSyvstjerneskolenFuresøens økologi II
7Maj2.c25 Olga SadykovaLindehøjskolenLivet i dammen
7Maj7.a20Anders OstedLyngholmskolenFuresøens økologi I
10Maj1.b25Kine Kristina HeldeStavnsholtskolenLivet i dammen
10Maj6.c23Trine Mia JensenLindehøjskolenFuresøens økologi I
11Maj2.a22Anne EskildsenKildegårdskolen ØstSmå dyr i skoven
11Maj7.b27Anders OstedLyngholmskolenFuresøens økologi I
12Maj6.b25 Mette VistiStengård skoleFuresøens økologi I
12Maj8.c24Gülperi KayaSøborg SkoleSkovøkologi
13MajxxKr. Himmelfartsdag
14MajxxSkolefri
17MajG 1 sp7 Bo JacobsenLyngholmskolenLivet i dammen
18MajPernille ??Forår 5. - 6. klasse projektopgave
19MajPernille ??Forår 5. - 6. klasse projektopgave
19Maj1.a25Jesper SchønfeldSøndersøskolenLivet i dammen
20MajForår 5. - 6. klasse projektopgave
20Maj1.b25Jesper SchønfeldSøndersøskolenLivet i dammen
21MajForår 5. - 6. klasse projektopgave
21Maj1.c25Jesper SchønfeldSøndersøskolenLivet i dammen
24Majxx2. pinsedag
25Maj8.z25Line Sloth BjörnssonSyvstjerneskolenFuresøens økologi II
25Maj8.z22Hanne OlsenHareskov SkoleBiodiversitet
26Maj7.c27Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi I
26Maj6.kl75Kildegårdskolen Nat. Løft
27Maj6.kl75Kildegårdskolen Nat. Løft
27Maj2.b23Anne EskildsenKildegårdskolen ØstSmå dyr i skoven
28MajxxKarameldag
31Maj8.a26Anne-Grethe PedersenSøndersøskolenFuresøens økologi II
31Maj2.x16Oliver BalckSkovbrynet SkoleLivet i dammen
1Juni8.d25Anne-Grethe PedersenSøndersøskolenFuresøens økologi II
1Juni2.y18Oliver BalckSkovbrynet SkoleLivet i dammen
2Juni4.a27bjarne guhleBagsværd SkoleSmå dyr i skoven
2Juni6.kl75Herlev ByskoleNat. Løft
3Juni6.kl76Herlev ByskoleNat. Løft
3juni5.z23Trine Mia JansenLindehøjskolenFuresøens økologi I
4Juni5.b20Meline BraskKildegårdskolenKrebsdyrenes verden
4Juni4.b27bjarne guhleBagsværd SkoleSmå dyr i skoven
7Juni8.b26Anne-Grethe PedersenSøndersøskolenFuresøens økologi II
7Juni4.a22Mette Soya HansenKildegårdskolen ØstSmå dyr i skoven
8Juni8.c26Anne-Grethe PedersenSøndersøskolenFuresøens økologi II
8JunixforårxBrød
9Juni5.a20Meline BraskKildegårdskolenKrebsdyrenes verden
9Juni6.kl75LindehøjskolenNat. Løft
10Juni6.kl75LindehøjskolenNat. Løft
10Juni2.a26 Mads ÅkjærBagsværd SkoleIntroduktion til Furesøen
11JunixforårxBrød
11Juni5.v25Tommy SørensenLindehøjskolenKrebsdyrenes verden
14Juni2.b24 pt. ukendtBagsværd SkoleIntroduktion til Furesøen
14Juni1.a22Mille GlantzBuddinge skoleFørste besøg
15Juni6.d22Janne LinderodHerlev Byskole afd ENGKrebsdyrenes verden
15Juni1.b25Mille GlantzBuddinge skoleFørste besøg
16Juni5.y22 Pernille DibbernSyvstjerneskolenBauneslettens sommerfugle
16Juni4.c28bjarne guhleBagsværd SkoleSmå dyr i skoven
17Juni5.z22 Pernille DibbernSyvstjerneskolenBauneslettens sommerfugle
17Juni1.c23Mille GlantzBuddinge skoleFørste besøg
18JunixxSkolenetværksmøde
21Juni3.a15Meline BraskKildegårdskolenSmå dyr i skoven
21Juni2.c24 pt. ukendtBagsværd SkoleIntroduktion til Furesøen
22Juni3.b22Meline BraskKildegårdskolenSmå dyr i skoven
22Juni2.d27 Mads ÅkjærBagsværd SkoleIntroduktion til Furesøen
23JunixxFiskebæk
24JunixxFiskebæk
25JunixxSidste skoledag
28JunixxSommerferie