Kalender med dagsbesøg 2022-23

DatoMånedklasseEleverLærerSkoleAktivitet
8AugustxxFiskebæk
9AugustxxFiskebæk
10Augustindskoling 29LotteSkovbrynet SkoleEdderkopper I
10Augustgr Z12 Jan SonneBuddinge SkoleFiskeundersøgelser
11August5.a20 Kasper Bo AndersenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
11August4.x (gr)9Kristian LarsenGrønnemose Skoleintroduktion til Furesøen
12AugustC-kl5Malene HøstBakkeskolenFiskeri fra bred
12August6.b24Amalie JohanssonSolvangskolenFuresøens økologi I
15AugustGruppe 25Bo JacobsenLyngholmskolenBiodiversitet for de mindste
15August6.c26Amalie JohanssonSolvangskolenFuresøens økologi I
16August5.b20 Kasper Bo AndersenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
16Augustklasse h7Julia JansenBakkeskolenSmå dyr i skoven
17August5.c20 Kasper Bo AndersenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
17August5.a22Sasja/MortenLyngholmskolenEdderkopper II
18August5.d20 Kasper Bo AndersenEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
18August5.b20Tina/JoachimLyngholmskolenEdderkopper II
19AugustGruppe 38 Bo JacobsenLyngholmskolenFiskeri fra bred
19August9.a25Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økologi II
22August9.b25Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økologi II
22August4.b25Mette WåhlinHerlev ByskoleFiskeri fra bred
23August5.c24Jasamin/AllanLyngholmskolenEdderkopper II
23August5.b6Githe EskildsenBakkeskolenFiskeri fra bred
24August9.c23Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi II
24August5.a26Kristian BentsenSøborg SkoleEdderkopper II
25August5.a15 Meline Walther BraskKildegårdskolen østFiskeri fra bred
26Augustmellemtrin 9Steen FeddersSkovbrynet SkoleFiskeri fra bred
29August7-8.Y, GR15Marianne JørgensenGrønnemose Skole Furesøens økologi II
29August5.b26Kristian BentsenSøborg SkoleEdderkopper II
30August9.a25Sarah Eskelund HansenSolvangsskolenBiodiversitet
30August4.a25Nikolaj NyholmBagsværd SkoleFiskeri fra bred
31August4.c25Birger LarsenLille Værløse SkoleEdderkopper II
31August9.a26gülperi kayaSøborg SkoleFuresøens økologi II
1September4.b26Nikolaj NyholmBagsværd SkoleFiskeri fra bred
1September9.b20Sarah Eskelund HansenSolvangsskolenBiodiversitet
2September5.b15 Meline Walther BraskKildegårdskolen østFiskeri fra bred
2September9.c20Sarah Eskelund HansenSolvangsskolenBiodiversitet
5September3.y25Pernille DibbernSyvstjerneskolenMikroforskerkonkurence 2022
5September8.b24Jais HøybyeLindehøjskolenBiodiversitet
6September9.b23gülperi kayaSøborg SkoleFuresøens økologi II
6September4.b25Birger LarsenLille Værløse SkoleEdderkopper II
7September9.b20Jais HøybyeLindehøjskolenBiodiversitet
7September3.y25Pernille DibbernSyvstjerneskolenMikroforskerkonkurence 2022
8September9.b22Anders OstedLyngholmskolenSkovøkologi
8September4.c24Nikolaj NyholmBagsværd SkoleFiskeri fra bred
9September9.y21Lise Fabricius WadskjærSyvstjerneskolenBiodiversitet
9September4.d25Nikolaj NyholmBagsværd SkoleFiskeri fra bred
12September2.c22Janne LinderodHerlev ByskoleEdderkopper I
12September4.y5Jacob Møller RasmussenGrønnemose SkoleFiskeri fra bred
13SeptemberxxVidensdelingsdag forbered
14SeptemberxxVidensdelingsdag Furesø
15SeptemberxxVidensdelingsdag oprydning
16September5.a25Signe VennebergStavnsholtskolenFiskeri fra bred
16September9.x25Ditte SmithSyvstjerneskolenBiodiversitet
19September2.d23Mads EgeHerlev ByskoleEdderkopper I
19September9.a+f22Bente Mørch+Julie HallLyngholmskolenSkovøkologi
20September9.z25Line Sloth BjörnssonSyvstjerneskolenBiodiversitet
20September5.c19Camilla ReutherHerlev ByskoleEdderkopper II
21September5.b
25

25


Signe Venneberg
StavnsholtskolenFiskeri fra bred
21September2.b23olga sadykovaLindehøjskolenEdderkopper I
22September4.b22Anne EskildsenKildegårdskolenFiskeri fra bred
23September5.c25Signe VennebergStavnsholtskolenFiskeri fra bred
26September7.z24Zif SallingSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
26September7.x24Ditte SmitSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
27September7.y25Emma FlauenskjoldSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
27September7.a20Stine JensenSøborg SkoleFiskeundersøgelser
28September7.b25Amalie JohanssonSolvangskolenFiskeundersøgelser
28September7.b20Stine JensenSøborg SkoleFiskeundersøgelser
29September6.b24Sune Adel MollerupSøndersøskolenFiskeundersøgelser
29September6.d24Anne-Grethe PedersenSøndersøskolenFiskeundersøgelser
30September6.a23Sune Adel MollerupSøndersøskolenFiskeundersøgelser
30September6.c26Anne-Grethe PedersenSøndersøskolenFiskeundersøgelser
3Oktober8.x25gülperi kayaSøborg SkoleBiodiversitet
3Oktober6.x9Peter AaboerGrønnemose SkoleFiskeundersøgelser
4Oktober8.y26gülperi kayaSøborg SkoleBiodiversitet
4Oktober7.c20Stine JensenSøborg SkoleFiskeundersøgelser
5Oktober4.l??Tom NissenHerlev ByskoleMini-Jagttegn
5Oktober6.a21San Taha AliEnghavegård skoleSvampe
6Oktober7.-9.D19Claus NierichLille Værløse SkoleFiskeundersøgelser
6Oktoberindskoling 310LotteSkovbrynet SkoleMini-Jagttegn
7Oktober6.b22 Flemming BrønsEnghavegård skoleSvampe
7Oktober65 plus35Ældresagen STM
10Oktober5.x6Lene RomeykeGrønnemose SkoleBål og bålmad
10Oktober6.c21 Gry HeinEnghavegård skoleSvampe
11Oktober3.x27Camilla FrimannStavnsholtskolenMini-Jagttegn
11Oktober5.d18Janne LinderodHerlev ByskoleSvampe
12Oktober3.y27Camilla FrimannStavnsholtskolenMini-Jagttegn
12Oktober2.a22Sofie NielsenMørkhøj SkoleBål og bålmad
13Oktober2.b25Signe LarsenMørkhøj SkoleBål og bålmad
14OktoberxxSkolernes motionsdag
17OktoberxxEfterårsferie
18OktoberxxEfterårsferie
19OktoberxxEfterårsferie
20OktoberxxEfterårsferie
21OktoberxxEfterårsferie
24Oktober3.b22Mille GlantzBuddinge SkoleMini-Jagttegn
24Oktober6.e12 Mia FrandsenEnghavegård skoleSvampe
25Oktober3.c22Mille Glantz Buddinge SkoleMini-Jagttegn
25Oktober6.d22 Ditte MunkEnghavegård skoleSvampe
26OktoberAM, B, STMBørnehavedag
27OktoberAM, B, STMBørnehavedag
28Oktober4.a27Kaare Ruben HansenSøndersøskolenMini-Jagttegn
28Oktober5.x12Hanne KaptainBuddinge skoleSvampe
31OktoberVilla M5KennethGl. HjortespringskoleSvampe
31Oktober4.b27Kaare Ruben HansenSøndersøskolenMini-Jagttegn
1November5.a26Anders Lauridsen VoldStengård SkoleSvampe
1November5.b26Anders Lauridsen VoldStengård SkoleSvampe
2November4.c27Kaare Ruben HansenSøndersøskolenMini-Jagttegn
2November4-6S12Mathilde MadsenHareskov SkoleSvampe
3November5.a23Karen FrederiksenHareskov skoleMini-Jagttegn
3November2.a24Anne-Christine WeberBagsværd SkoleBål og bålmad
4November5.b27Karen FrederiksenHareskov skoleMini-Jagttegn
4November2.b24Anne-Christine WeberBagsværd SkoleBål og bålmad
7November5.c25Karen FrederiksenHareskov skoleMini-Jagttegn
8November4.a25Tina PrydsGladsaxe SkoleMini-Jagttegn
8November5.b6Githe EskildsenBakkeskolenSmågnavere
9NovemberxxFiskebæk
10November4.b25Tina PrydsGladsaxe SkoleMini-Jagttegn
10November2.d15Mikkel SchiødtKildegårdskolenFørste besøg
11November4.c25Tina PrydsGladsaxe SkoleMini-Jagttegn
11November2.c24Anne-Christine WeberBagsværd SkoleBål og bålmad
14November3.a
25Mille Glantz Buddinge SkoleMini-Jagttegn
15November6.a25Julie Barnechow LarsenLille Værløse SkoleSammen i vildmarken
15November5.a22christian rosanderBuddinge SkoleSmågnavere
16November4.c22olga sadykovaLindehøjskolenSammen i vildmarken
16November5.b26christian rosanderBuddinge SkoleSmågnavere
17November6.b25Julie Barnechow LarsenLille Værløse SkoleSammen i vildmarken
17November5.c25christian rosanderBuddinge SkoleSmågnavere
18November6.c25Julie Barnechow LarsenLille Værløse SkoleSammen i vildmarken
18November6.b25Nelle K. NielsenLyngholmskolenSkattejagt med GPS
21November6.a25Kristian NielsenBuddinge skoleSammen i vildmarken
21NovemberG-kl5Rikke OverbyBakkeskolenFørste besøg
22November6.b21Kristian NielsenBuddinge skoleSammen i vildmarken
22November25Marie Kruseaftales
23November6.a25 Dragan RisimovicBagsværd SkoleSkattejagt med GPS
23November25Marie Kruseaftales
24November0.b25Bolette BootsBuddinge skoleFørste besøg
24November2.e15Mikkel SchiødtKildegårdskolenFørste besøg
25November6.c24Kristian NielsenBuddinge skoleSammen i vildmarken
25November6.b25 Dragan RisimovicBagsværd SkoleSkattejagt med GPS
28November5.a20Sara SchouMørkhøj skoleSammen i vildmarken
28November1.a22Kenneth SørensenBuddinge SkoleFørste besøg
29November4.a25Rasmus AxelgaardMørkhøj SkoleSmågnavere
29November5.b20Sara SchouMørkhøj skoleSammen i vildmarken
30NovemberxxFiskebæk
1December6.a21 Lena KruseMørkhøj SkoleSammen i Vildmarken
1December4.b25Rasmus AxelgaardMørkhøj SkoleSmågnavere
2December6.b17 Lena KruseMørkhøj SkoleSammen i Vildmarken
2December6.a25Nelle K. NielsenLyngholmskolenSkattejagt med GPS
5December6.c27 Dragan RisimovicBagsværd SkoleSkattejagt med GPS
5December1.b23Kenneth SørensenBuddinge SkoleFørste besøg
6December4.b25Mette WåhlinHerlev ByskoleGrøn sløjd
6December4.a27Ditte DahlStengård SkoleSmågnavere
7December3.b25Mette WåhlinHerlev ByskoleGrøn sløjd
7December4.b27Ditte DahlStengård SkoleSmågnavere
8december2.z22TrineSyvstjerneskolenDyrespor
8December6.a25Kristian NielsenBuddinge skoleSkattejagt med GPS
9DecemberxxFiskebækPersonaledag
12December5.a25Jakob EngelhardSolvangskolenGrøn sløjd
12December1.c21Camilla WengBuddinge SkoleFørste besøg
13December5.b25Jakob EngelhardSolvangskolenGrøn sløjd
14December2.x22TrineSyvstjerneskolenDyrespor
15December2.y22TrineSyvstjerneskolenDyrespor
15December6.b25Kristian NielsenBuddinge skoleSkattejagt med GPS
16December5.c25Jakob EngelhardSolvangskolenGrøn sløjd
16December6.c25Kristian NielsenBuddinge skoleSkattejagt med GPS
19DecemberxxFiskebæk
20DecemberxxFiskebæk
21DecemberxxFiskebæk
22DecemberxxFiskebæk
23DecemberxxFiskebæk
24DecemberxxJULEAFTEN
31DecemberNYTÅRSAFTEN
2JanuarxxFiskebæk
3JanuarxxFiskebæk
4JanuarxxFiskebæk
5JanuarxxFiskebæk
6JanuarxxFiskebæk
9Januar1.a23Maybritt LaisboKildegårdskolen østFørste besøg
9Januar3.a22Pernille ØstergaardBagsværd SkoleFugle
10JanuarxxFiskebæk seninar 10. - 11.
11JanuarxxFiskebæk seninar 10. - 11.
12Januar3.a22Sofie R B NielsenMørkhøj SkoleValfrit forløb (fugle)
12Januar1.s9Trisse WintherHareskov SkoleDyrespor (sent)
13Januar3.b22Sofie R B NielsenMørkhøj SkoleValfrit forløb (fugle)
16JanuarxxFiskebæk
17Januar3.b22Pernille ØstergaardBagsværd SkoleFugle
17Januar0.a27Martina ReimersEnghavegård SkoleDyrespor
18Januar3.c28Mette OlsenHareskov skoleFugle
19Januar3.a26Marie ProschowskySøborg SkoleFugle
19Januar6.a22 Yunus ArabaciStavnsholtskolenSkattejagt med GPS
20Januar3.b26Marie ProschowskySøborg SkoleFugle
20Januar6.b16 Yunus ArabaciStavnsholtskolenSkattejagt med GPS
23Januar3.c25Pernille ØstergaardBagsværd SkoleFugle
23Januar0.c27Martina ReimersEnghavegård SkoleDyrespor
24Januar3.d25Pernille ØstergaardBagsværd SkoleFugle
24Januar1.b23Maybritt LaisboKildegårdskolen østFørste besøg
25JanuarxxFiskebæk
26Januar3.b22Mette Soya HansenKildegårdskolen ØstFugle
26Januar0.b28Martina ReimersEnghavegård SkoleDyrespor
27JanuarxxSkolenetværksmøde
30Januar5.b25Herlev ByskoleNaturfagligt løft 5.kl
30Januar25Marie Kruseaftales
31Januar5.a25Herlev ByskoleNaturfagligt løft 5.kl
31Januar0.a25Jette EstrupHareskov skoleDyrespor
1Februar3.a21Mette Soya HansenKildegårdskolen ØstFugle
1Februar0.b25Jette EstrupHareskov skoleDyrespor
2Februar5.c25Herlev ByskoleNaturfagligt løft 5.kl
2Februar0.c25Jette EstrupHareskov skoleDyrespor
3Februar5.d25Herlev ByskoleNaturfagligt løft 5.kl
6Februar5.e25Herlev ByskoleNaturfagligt løft 5.kl
6Februar3.a24Mie GitzSøndersøskolenFugle
7Februar5.a25KildegårdskolenNaturfagligt løft 5.kl
7Februar3.b25Mie GitzSøndersøskolenFugle
8Februar25Marie Kruse Skoleaftales
8Februar2-3.a7 Cecilie SchmidtGamle HjortespringskoleDyrespor
9Februar3.c24Mie GitzSøndersøskolenFugle
9Februar5.b25KildegårdskolenNaturfagligt løft 5.kl
10FebruarxxFiskebæk
13Februarxxvinterferie
14Februarxxvinterferie
15Februarxxvinterferie
16Februarxxvinterferie
17Februarxxvinterferie
20FebruarxxFiskebæk
21Februar5.d25KildegårdskolenNaturfagligt løft 5.kl
21FebruarD-klassen7Mads Lund-RundqvistBakkeskolenDyrespor
22Februar5.e25KildegårdskolenNaturfagligt løft 5.kl
22Februar2.b15KamillaKildegårdskolenFugle for de mindste
23Februar4.x30Oliver BalckSkovbrynet skoleFugle
23Februar5.a26Kristian BentsenSøborg SkoleSkattejagt med GPS
24Februar2.a25Ida JørgensenSøndersøskolenPå jagt i vildnisset
24Februar5.b26Kristian BentsenSøborg SkoleSkattejagt med GPS
27Februar2.b25Ida JørgensenSøndersøskolenPå jagt i vildnisset
27Februarreserveret
28Februar2.c25Ida JørgensenSøndersøskolenPå jagt i vildnisset
28Februarreserveret
1Marts2.a18Niels Peter RiisingKildegårdskolenFugle for de mindste
1Martsreserveret
2Marts5.e22 Jannie Pedersen Herlev Byskole afd. ElvGrøn sløjd
2Marts2.d25Ida JørgensenSøndersøskolenPå jagt i vildnisset
3Marts3.a25Bent SchwartzStengård SkoleFugle
6Marts2.x24Lise RasmussenStavnsholtskolenPå jagt i vildnisset
6Marts2.a29Berit Egholm LyngholmskolenFugle for de mindste
7Marts2.y25Lise RasmussenStavnsholtskolenPå jagt i vildnisset
7Marts2.b27Berit Egholm LyngholmskolenFugle for de mindste
8MartsxxFiskebæk
9Marts2.c19Anne Marie SkovBuddinge SkolePå jagt i vildnisset
9MartsVilla Æ6kennethGl. HjortespringskoleGrøn sløjd
10Marts5.a25LindehøjskolenNaturfagligt løft 5.kl
10Marts0.z23Susanne HesseldahlLillestjernenFørste besøg
13Marts2.a21Anne Marie SkovBuddinge SkolePå jagt i vildnisset
13Marts0.x23Susanne HesseldahlLillestjernenFørste besøg
14Marts2.b21Anne Marie SkovBuddinge SkolePå jagt i vildnisset
14Marts2.s7Nanna Rugh WrangelHareskov Skolefugle for de mindste
15Marts5.b25LindehøjskolenNaturfagligt løft 5.kl
15Marts2.a23Trine JensenLindehøjskolenFugle for de mindste
16Marts5.c25LindehøjskolenNaturfagligt løft 5.kl
16Marts0.y23Susanne HesseldahlLillestjernenFørste besøg
17Marts5.d25LindehøjskolenNaturfagligt løft 5.kl
17Marts5.y7Jonas KærlinGrønnemose SkoleSammen i vildmarken
20Marts1.a26 Maria FrandsenStengård SkolePå jagt i vildnisset
20Marts2.x24Lise RasmussenStavnsholtskolenFugle for de mindste
21Marts1.b26 Maria FrandsenStengård SkolePå jagt i vildnisset
21Marts2.y25Lise RasmussenStavnsholtskolenFugle for de mindste
22MartsxxBig Bang
23MartsxxBig Bang
24Marts4.b24Nikolaj OckertGrønnemose SkoleSammen i vildmarken
24Marts3.b25Bent SchwartzStengård SkoleFugle
27Marts4.c24Nikolaj OckertGrønnemose SkoleSammen i vildmarken
27Marts0.a25Stine SchanzStengård SkoleFørste besøg
28Marts4.d16Nikolaj OckertGrønnemose SkoleSammen i vildmarken
28Marts0.b25Stine SchanzStengård SkoleFørste besøg
29Marts0.c25VidaLyngholmskolenFørste besøg
29Marts0.d?25VidaLyngholmskolenFørste besøg
30Marts0.c25Stine SchanzStengård SkoleFørste besøg
30Marts6.a25Andreas NørskovLindehøjskolenSammen i vildmarken
31Marts4.a24Nikolaj OckertGrønnemose SkoleSammen i vildmarken
31MartsGruppe 16 Bo JacobsenLyngholmskolenFørste besøg
3AprilxxSkolefri
4AprilxxSkolefri
5AprilxxSkolefri
6AprilxxSkærtorsdag
7AprilxxLangfredag
10Aprilx2. påskedag
11April5.a22christian rosanderBuddinge SkoleBirdrace
11April25Ingeborg andersenSolvangskolenLivet i dammen
12april0.a25VidaLyngholmskolenFørste besøg
12April0.b25VidaLyngholmskolenFørste besøg
13April25Marie Kruseaftales
14April25Marie Kruseaftales
14April5.b25christian rosanderBuddinge SkoleBirdrace
17April6.f20Ida Bay KjøllerKildegårdskolen VestSkattejagt med GPS
17April2.a19Katrine NørregårdLille Værløse SkoleLivet i dammen
18April5.c26christian rosanderBuddinge SkoleBirdrace
18April25Ingeborg AndersenSolvangskolenLivet i dammen
19April2.b15KamillaKildegårdskolenLivet i dammen
19April6.a25Tina PrydsGladsaxe SkoleSammen i vildmarken
20April26Ingeborg AndersenSolvangskolenLivet i dammen
20April6.b25Tina PrydsGladsaxe SkoleSammen i vildmarken
21Aprilindskoling 18LotteSkovbrynet SkoleLivet i dammen
21April6.c25Tina PrydsGladsaxe SkoleSammen i vildmarken
24April1.x18Susanne MelanderSkovbrynet skolelivet i dammen
24April2.x22TrineSyvstjerneskolenBål og bålmad
25April2.y22TrineSyvstjerneskolenBål og bålmad
25April1.c26Ingeborg AndersenSolvangskolenLivet i dammen
26April?????Årskonf Naturvejlederne
27April?????Årskonf Naturvejlederne
28April?????Årskonf Naturvejlederne
1MajxxFiskebæk
2Maj26Ingeborg AndersenSolvangskolenLivet i dammen
2Maj9 kl10Michael HansenGl.hjortespringskoleSkovøkologi
3Maj2.z22TrineSyvstjerneskolenBål og bålmad
3Maj6.a26Anders Lauridsen VoldStengård SkoleFuresøens økologi I
4Maj1.y17Susanne MelanderSkovbrynet skolelivet i dammen
4Maj6.b25Anders Lauridsen VoldStengård SkoleFuresøens økologi I
5MajxxStore bededag
8Maj8.c25Louise VangMørkhøj SkoleSkovøkologi
8Maj7.a20Julie HallLyngholmskolenFuresøens økologi I
9Maj7.b20Julie HallLyngholmskolenFuresøens økologi I
9MajB og STM????????ForberedelseNat. Løft
10Maj7.c20Julie HallLyngholmskolenFuresøens økologi I
10Maj6.kl100????????LindehøjskolenNat. Løft
11Maj6.kl100????????LindehøjskolenNat. Løft
12Maj7.y25Emma FlauenskjoldSyvstjerneskolenFuresøens økologi I
12Maj2.a18Niels Peter RiisingKildegårdskolenLivet i dammen
15Maj1.a26 Maria FrandsenStengård SkoleLivet i dammen
15Maj6.d22Carsten JensenKildegårdskolen VestFuresøens økologi I
16Maj7.z24Zif SallingSyvstjerneskolenFuresøens økologi I
16Maj25Ingeborg AndersenSolvangskolenLivet i dammen
17Maj7.a21TokeMørkhøj SkoleFuresøens økologi I
17Maj8.a26Mette Visti & Tobias NielsenStengård SkoleBiodiversitet
18MajxxKristi himmelfart
19MajxxSkolefri
22Maj1.b26 Maria FrandsenStengård SkoleLivet i dammen
22Maj7.b22TokeMørkhøj SkoleFuresøens økologi I
23Maj8.b26Mette Visti & Tobias NielsenStengård SkoleBiodiversitet
23MajD-klassen7Mads Lund-RundqvistBakkeskolenSmådyr i skoven
23Maj5.a25Camilla KistrupSolvangskolenFuresøens økologi I
24Maj5.b25Camilla KistrupSolvangskolenFuresøens økologi I
24Maj6.kl100????????Herlev ByskoleNat. Løft
25Maj6.kl100???????Herlev ByskoleNat. Løft
26Maj7.c17TokeMørkhøj SkoleFuresøens økologi I
26Maj8.a20Hanne OlsenHareskov SkoleBiodiversitet 
29Majxx2. Pinsedag
30Maj8.z24Zif SallingSyvstjerneskolenSkovøkologi
30Maj6.a22Mette Soya HansenKildegårdskolen ØstFuresøens økologi I
31Maj5.c25Camilla KistrupSolvangskolenFuresøens økologi I
31Maj6.kl100????????KildegårdskolenNat. Løft
1Juni6.kl100???????KildegårdskolenNat. Løft
2Junix7Mariann Dollerup StenzBakkeskolenLivet i dammen
2Juni7.b24Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi I
5junixxGrundlovsdag
6Juni6.b18Githa KvistboKildegårdskolen ØstFuresøens økologi I
6Juni2.a21Anne Marie SkovBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
7Juni6.y25Pernille DibbernSyvstjerneskolenFuresøens økologi I
7juni3.s6Sarianna LyshavnHareskov skoleSmådyr i skoven
7Juni2.b21Anne Marie SkovBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
8Juni4.a20Anne Katrine JønssonEnhavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
8Juni2.c19Anne Marie SkovBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
9Juni4.b20Anne Katrine JønssonEnhavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
9juni2.x24Jørgen BorupEnghavegård SkoleBiodiversitet for de mindste
12Juni4.c20Anne Katrine JønssonEnhavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
12Juni2.y24Jørgen BorupEnghavegård SkoleBiodiversitet for de mindste
13Juni4.d20Anne Katrine JønssonEnhavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
13Juni2.a23Kim Christensen SolvangskolenSmådyr i skoven
14Juni4.e8Anne Katrine JønssonEnhavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
14Juni2.b26Kim Christensen SolvangskolenSmådyr i skoven
15Juni2.z24Jørgen BorupEnghavegård SkoleBiodiversitet for de mindste
15Juni4.a23Sanne BeckmannLyngholmskolenIntroduktion til Furesøen
16JunixxSkolenetværksmøde
19juni2.a27hanne hermansenStengård SkoleBiodiversitet for de mindste
19Juni4.b23Sanne BeckmannLyngholmskolenIntroduktion til Furesøen
20juni2.b27hanne hermansenStengård SkoleBiodiversitet for de mindste
20juni2.a19MikkelMørkhøj SkoleIntroduktion til Furesøen
21Juni2.a23Trine JensenLindehøjskolenBiodiversitet for de mindste
21Juni2.b23MikkelMørkhøj SkoleIntroduktion til Furesøen
22JunixxFiskebæk
23JunixxSidste skoledag
26JunixxSommerferie