Kalender for dagsbesøg 2017-18

August 2017    
datomånedklelevlærerskoleaktivitet
14augustx xFiskebæk
15augustx xFiskebæk
16august2.C20Stine bonde JensenMørkhøj SkoleSmå dyr i skoven
17august8.f10Elsebeth LassenLyngholmskolenFuresøens økologi I
18august4.b25Eddie NielsenVadgård SkoleFiskeri fra bred
21august5.a25Dorte Vestergaard HansenSøborg SkoleFiskeri fra bred
21august6.a25Kristian NielsenBuddinge skoleEdderkopper
22august9.A25Søren GundestrupSolvangskolenFerskvandsbiologi fra båd
22august5.b25Dorte Vestergaard HansenSøborg SkoleFiskeri fra bred
23august8x21Zif SallingSyvstjerneskolenFerskvandsbiologi fra båd
23august6.d25Ruben EngelhardtKildegårdskolen vestFiskeundersøgelse (natløft)?
24august8.Y17Line Sloth BjörnssonSyvstjerneskolenFerskvandsbiologi fra båd
24august5.c25Dorte Vestergaard HansenSøborg SkoleFiskeri fra bred
25august7.y20Inge RasmussenSolvangskolenFuresøens økologi I
25august6.b25Kristian NielsenBuddinge skoleEdderkopper
28august4.a25Halima DreyerVadgård SkoleFiskeri fra bred
28august9.kl25Louise VangMørkhøj SkoleVandløbsøkologi
29august8. hold 125Mette Visti LarsenStengård skoleFerskvandsbiologi fra båd
29august6.7.c 7Anne SønderkjærGl. HjortespringFiskeundersøgelse (natløft)
30august8. hold 225Mette Visti LarsenStengård skoleFerskvandsbiologi fra båd
31august7.x25Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi I
31august3.x.28susanne melanderskovbrynet skoleFiskeri fra bred
1september7.y23Mette Bjerg NielsenHareskov SkoleFuresøens økologi I
1september7.z25Ditte SmitSyvstjerneskolenFiskeundersøgelse
4september7.z25Mette Bjerg NielsenHareskov SkoleFuresøens økologi I
4september4.x26Oliver Balck JensenSkovbrynetFiskeri fra bred
5september6.c28Anne EskildsenKildegårdskolen østFiskeundersøgelse (natløft)
5september6.c25Kristian NielsenBuddinge skoleEdderkopper
6september8x25Merete PorsdalLille Værløse SkoleFerskvandsbiologi fra båd
6september7.x19Lise Fabricius WadskjærSyvstjerneskolenFiskeundersøgelse
7september9b25Hanne OlsenHareskov SkoleFerskvandsbiologi fra båd
7september3.B20Stine Bonde JensenMørkhøj SkoleSmå dyr i skoven
8september7.a23Yunus ArabaciStavnsholtskolenFuresøens økologi I
8september4.b24Rasmus BøjeBuddinge skoleEdderkopper
11september7.b23Yunus ArabaciStavnsholtskolenFuresøens økologi I
12septemberxxFriluftsrådet holder konfFriluftsrådet holder konfFriluftsrådet holder konf
12september9.a20Bryan A SchierningHerlev ByskoleFerskvandsbiologi fra båd
13september4.a28Bo ThraneLyngholmskolenEdderkopper
13september9.b20Bryan A SchierningHerlev ByskoleFerskvandsbiologi fra båd
14september7.Y24Line Sloth BjörnssonSyvstjerneskolenFiskeundersøgelse
14september9.c20Bryan A SchierningHerlev ByskoleFerskvandsbiologi fra båd
15september7.c22Yunus ArabaciStavnsholtskolenFuresøens økologi I
15september4.b28Bo ThraneLyngholmskolenEdderkopper
18september7.I25Yunus ArabaciStavnsholtskolenFuresøens økologi I
19september3.x25AnabellaSyvstjerneskolenFiskeri fra bred
19september4.a28Christina HarkampSøborg SkoleEdderkopper
20september5. kl15Lars SeehusenPå egen hånd ca. kl. 12 Livet i dammen
20september3.y25AnabellaSyvstjerneskolenFiskeri fra bred
20september4.b28Christina HarkampSøborg SkoleEdderkopper
21september6.a25thomas bertelsensolvangskolenFiskeundersøgelse
21september6. y25AnabellaSyvstjerneskolenEdderkopper
22september6.c.27Pia HansenSolvangskolenFiskeundersøgelse
22september6.x25Mia RasmussenSyvstjerneskolenSvampe
25september7.y22Flemming PedersenKildegårdskolen vestTeambuilding
25september7.a28Steen Træholt ChristensenBagsværd skoleFiskeundersøgelse
26september7.u22Ole bennedsenkildegårdskolenTeambuilding
26september7.b28Steen Træholt ChristensenBagsværd skoleFiskeundersøgelse
27september7.x20Mette Nygaard NielsenKildegårdskolenTeambuilding
27september7.c28Steen Træholt ChristensenBagsværd skoleFiskeundersøgelse
28septemberxxFiskebæk
28september4.b23Claus ReinholdtEnghavegård SkoleFiskeri fra bred
29septemberxxFiskebæk
2oktober4.a23Claus ReinholdtEnghavegård skoleFiskeri fra bred
2oktober4.x25AnabellaSyvstjerneskolenSvampe
3oktober2.x25VibekeSyvstjerneskolenBål og bålmad
4oktober4.c23Claus ReinholdtEnghavegård skoleFiskeri fra bred
4oktober2.y25VibekeSyvstjerneskolenBål og bålmad
5oktober5.kl15Lars SeehusenPå egen hånd ca. kl. 12Fiskeri fra bred
5oktober4.e23Claus ReinholdtEnghavegård skoleFiskeri fra bred
5oktober2.z25VibekeSyvstjerneskolenBål og bålmad
6oktober4.d22Bent smedegaard DinesenKildegårdskolen vestSvampe
6oktoberxxÆldresagen / gangsporten
9oktober6.a24Bodil DehliEnghavegård skoleFiskeundersøgelse
9oktober6.z27Pernille DibbernSyvstjerneskolenSvampe
10oktober6.b24Bodil DehliEnghavegård skoleFiskeundersøgelse
10oktober6.a69Henrik VejeBagsværd SkoleSvampe
11oktober6.c26Bodil DehliEnghavegård skoleFiskeundersøgelse
11oktober6.b69Henrik VejeBagsværd SkoleSvampe
12oktober6.e26Bodil DehliEnghavegård skoleFiskeundersøgelse
12oktober6.c69Henrik VejeBagsværd SkoleSvampe
13oktoberxxSkolernes motionsdag
16oktoberxxEfterårsferie
17oktoberxxEfterårsferie
18oktoberxxEfterårsferie
19oktoberxxEfterårsferie
20oktoberxxEfterårsferie
23oktober7. kl20Mais FenckerKildegårdskolenTeambuilding
24oktober3.b24Anne GrothHerlev Byskole afd. ElvMini jagttegn
25oktober3.x25AnabellaSyvstjerneskolenMini jagttegn
26oktober3.y25AnabellaSyvstjerneskolenMini jagttegn
27oktober3.z25AnabellaSyvstjerneskolenMini jagttegn
30oktober3.a27Bo JacobsenEnghavegård SkoleSvampe
30oktober5.a22Markus KrarupMørkhøj skoleSvampe
31oktober4.a26Martin BjørnskovSolvangskolenSmågnavere
31oktoberGr.orp12Jan SonneBuddinge SkoleSvampe
1november4.b26Martin BjørnskovSolvangskolenSmågnavere
1november3.b26Bo JacobsenEnghavegård SkoleSvampe
2november4.c26Martin BjørnskovSolvangskolenSmågnavere
2november3.c25Bo JacobsenEnghavegård SkoleSvampe
3november3.c22Janne LinderodHerlev ByskoleSvampe
3november3.a25Sara SchouMørkhøj skoleBål og bålmad
6november3.d23Janne LinderodHerlev ByskoleSvampe
6november4.a25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
7november4.a25Lisbeth MadsenBagsværd SkoleSmågnavere
7november4.b25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
8november4.b25Lisbeth MadsenBagsværd SkoleSmågnavere
8november4.c25Tommy SørensenLindehøjskolenBål og bålmad
9november4.c25Lisbeth MadsenBagsværd SkoleSmågnavere
9novemberNye Lærere15Nye lærere HerlevNye lærere HerlevNye lærere Herlev
10november4.x26Oliver Balck JensenSkovbrynetSmågnavere
10november3.a25Tina HolstLyngholmskolenGrøn Sløjd
13november5.b23Markus KrarupMørkhøj SkoleSvampe
13november6.e23Carsten JensenKildegårdskolennatløft 6.kl /aftales
14novemberFiskebækKonf KU Wilhelm
15november0.a25cilleLyngholmskolenFørste besøg - naturorientering
15november7.a20Bryan A SchierningHerlev ByskoleEvolution
16november0.b25cilleLyngholmskolenFørste besøg - naturorientering
16november7.b20Bryan A SchierningHerlev ByskoleEvolution
17november7.c20Bryan A SchierningHerlev ByskoleEvolution
20novemberxxFiskebæk
21novemberxxFiskebæk/kommunevalg
22november1.a25Hanne HermansenStengård Skoleførste besøg
22november1.b25Hanne HermansenStengård Skoleførste besøg
23november7.d20Bryan A SchierningHerlev ByskoleEvolution
24november3.c25Tina HolstLyngholmskolenGrøn sløjd
27november0.X25Susanne HesseldahlLillestjernenFørste besøg - naturorientering
27november4.a19Henrik LarsenLille Værløse SkoleGrøn sløjd
28november0.Y25Lisbeth NielsenLillestjernenFørste besøg - naturorientering
28november4.b18Torben MarcussenLille Værløse SkoleGrøn sløjd
29november0.Z25Marianne PilmarkLillestjernenFørste besøg - naturorientering
30november7.a25Louise VangMørkhøj SkoleSkattejagt GPS
30november0.a26Susanne BalslevBagsværd SkoleFørste besøg - naturorientering
1december7.b25Louise VangMørkhøj SkoleSkattejagt GPS
1december0.c25CilleLyngholmskolenFørste besøg

4 december2.b20 Camilla FrimannStavnsholtskolenFørste besøg - naturorientering
4december3.a24Thanh Ba TranSolvangskolenFugle
5december0.b26Susanne BalslevBagsværd SkoleFørste besøg - naturorientering
5december5.b26Dennis WaldemarSøborg SkoleGrøn sløjd
6december4.a20Rasmus BøjeBuddinge skoleGrøn sløjd
6december1.a24Kenn JørgensenStavnsholtskolenFørste besøg - naturorientering
7december3.b24Thanh Ba TranSolvangskolenFugle
7december0.c26Susanne BalslevBagsværd SkoleFørste besøg - naturorientering
8december4.c24Helle DahlBuddinge SkoleGrøn sløjd
8december1.b24Kenn JørgensenStavnsholtskolenFørste besøg - naturorientering
11decemberxxFiskebækbiologifagligt netværk
12december3.e26Dorthe TaulKildegårdskolen vestFugle
12december6.b19Torben MarcussenLille Værløse SkoleTræfældning
13december3.c24Thanh Ba TranSolvangskolen Fugle

13december6.a19Torben MarcussenLille Værløse SkoleTræfældning
14decemberxxjagt NST
15december5.b27Maria FrandsenStengård SkoleSkattejagt GPS
15december7.e8AntonBakkeskolenTræfældning
18decemberxxFiskebæk
19decemberxxFiskebæk
20decemberxxFiskebæk
21decemberxxFiskebæk
22decemberxxFiskebæk
23december
24decemberJULEAFTEN
…...Godt Nytår……
Januar2018elevlærerskoleaktivitet
Dato kl
2januarxxFiskebæk
3januarxxFiskebæk
4januarxxFiskebæk
5januar3.a26Finn KilbakBagsværd SkoleDyrespor
5januar3.b26Finn KilbakBagsværd SkoleDyrespor
8januar3.a24Mette KuhnBuddinge SkoleFugle
8januar0.a26Maja KlittegaardEnghavegård skoleFørste besøg - naturorientering
9januar5.x22Henrik LarsenLille Værløse SkoleTræfældning
9januar0.b26Maja KlittegaardEnghavegård skoleFørste besøg - naturorientering
10januar3.b24Mette KuhnBuddinge SkoleFugle
10januar5.y22Henrik LarsenLille Værløse SkoleTræfældning
11januarxxFiskebæk
12januar3.c26Finn KilbakBagsværd SkoleDyrespor
12januar3.d26Finn KilbakBagsværd SkoleDyrespor
15januar3.c24Mette KuhnBuddinge SkoleFugle
15januar0.c26Maja KlittegaardEnghavegård skoleFørste besøg - naturorientering
16januar5.z22Henrik LarsenLille Værløse SkoleTræfældning
16januar0.d26Maja KlittegaardEnghavegård skoleFørste besøg - naturorientering
17januar3.d24Mette KuhnBuddinge SkoleFugle
17januar7.a25Erik MallingStengård skoleTræfældning
18januarxxFiskebæk
19januar7.b25Erik MallingStengård skoleTræfældning
19januar3.a20Maybritt LaisboKildegårdskolen østFugle
22januar4.a26Daniel riberEnghavegård skoleFugle
22januar1.b24Jeppe IversenMørkhøj skoleDyrespor
23januar3.b23Maybritt LaisboKildegårdskolen østFugle
23januar1.a27Sabrina MadsenSøborg SkoleDyrespor
24januar1.b27Sabrina MadsenSøborg SkoleDyrespor
25januar4.b26Daniel RiberEnghavegård SkoleFugle
26januar7.c25Erik MallingStengård skoleTræfældning
26januar3.d25Eddie NielsenVadgård SkoleFugle
29januar3.a26Christina Qvade Baden GlahnHareskov SkoleFørste besøg - naturorientering
29januar4.c26Daniel riberEnghavegård skoleFugle
30januar1.a26 Susanne BøjsøeVadgård SkoleFørste besøg - naturorientering
30januar5.a28Jesper JohansenHareskov SkoleTræfældning
31januar
1.b26Susanne BøjsøeVadgård SkoleFørste besøg - naturorientering
31januar5.b28Jesper JohansenHareskov SkoleTræfældning
1februar5.aTina DamsgaardHerlev ByskoleSkattejagt GPS
1februar0.a25IngeborgSolvangskolenDyrespor
2februar5.b25LarsHerlev ByskoleSkattejagt GPS
2februar0.b25IngeborgSolvangskolenDyrespor
5februar5.cJanne LinderodHerlev ByskoleGrøn sløjd
5februar3.a xJette FiskerLille Værløse Skole (AUT C)Dyrespor
6februar5.d og 5.LPeterHerlev ByskoleGrøn sløjd
6februar1.y24Lisbet ZawadzkiSkovbrynetFørste besøg - naturorientering
7Februar1.c26Susanne BøjsøeVadgård SkoleFørste besøg - naturorientering
7februar5.1 kl4Gert SvendsenGl. HjortespringGrøn sløjd
8februar5.2 klGl. Hjortespring
8februar0.c25IngeborgSolvangskolenDyrespor
9februarxxFiskebæk
12februarxxVinterferie
13februarxxVinterferie
14februarxxVinterferie
15februarxxVinterferie
16februarxxVinterferie
19februarxxFiskebæk
20februar2.a25Sine GasbjergBuddinge SkoleDyrespor
20februar5.a25Anne KildegårdskolenFugle - biodiversitet
21februar5.d25
Christina M
KildegårdskolenTræfældning
22februar5.e25Christina MKildegårdskolenTræfældning
23februar5.f25Christina MKildegårdskolenTræfældning
26februar6.h22Benny MejerGrønnemose SkoleSkattejagt GPS
26februar2.b25Sine GasbjergBuddinge SkoleDyrespor
27februar5.a25ChristianLindehøjskolenSkattejagt GPS
27februar2.c25Sine GasbjergBuddinge SkoleDyrespor
28februar5.bOlgaLindehøjskolenSkattejagt GPS
28februar1.x gr.ord6Lene RomeykeGrønnemose SkoleDyrespor
1marts5.dOlgaLindehøjskolenSkattejagt GPS
1marts0.c6Angelica MadsenLille Værløse SkoleFørste besøg - naturorientering
2marts5.c1ChristianLindehøjskolenSkattejagt GPS
2martsnatløft 6.kl
5marts5.c2PernilleLindehøjskolenFugle / tilpasninger
5marts1.c10Angelica MadsenLille Værløse SkoleDyrespor
6marts5.a21Peter Westfeldt JohansenLyngholmskolenGrøn sløjd
6marts0 kl. kaninbjerget8Lotte Høgh Andersenskovbrynet skoleFørste besøg - naturorientering
7marts6.i22Benny MejerGrønnemose SkoleSkattejagt GPS
7marts5.b23Jette WedeLyngholmskolenGrøn sløjd
8martsxxFiskebæk
9marts3.a26Christian SørensenSøborg SkoleFugle
9marts4.a24Maybritt LaisboKildegårdskolen østGrøn sløjd
12marts5.a25Jakob Engelhard NielsenSolvangskolenGrøn sløjd
12marts1.a
26Louise Lind KristensenEnghavegård SkoleFørste besøg - naturorientering
13marts5.c20Janni Vissing BechLyngholmskolenGrøn sløjd
13marts0.x8Lene RomeykeGrønnemose SkoleFørste besøg - naturorientering
14marts3.b26Christian SørensenSøborg SkoleFugle
14marts0.G6Rikke OverbyBakkeskolenFørste besøg - naturorientering
15martsxxFiskebæk
16marts4.b26Maybritt LaisboKildegårdskolen østGrøn sløjd
16martsnatløft 6.kl
19marts5.b25Jakob Engelhard NielsenSolvangskolenGrøn sløjd
20marts6.a22Conny ChristensenLyngholmskolenSkattejagt GPS
20marts1.B26Anne Siri ChristensenEnghavegård skoleFørste besøg - naturorientering
21marts5.c25Jakob Engelhard NielsenSolvangskolenGrøn sløjd
21marts1.C26Frederik Knuth-WinterfeldtEnghavegård skoleFørste besøg - naturorientering
22marts6.b22Conny ChristensenLyngholmskolenSkattejagt GPS
23marts6.c22Conny ChristensenLyngholmskolenSkattejagt GPS
23marts1.D26Anabela SáEnghavegård skoleFørste besøg - naturorientering
26martsxxFiskebæk/skolefri
27martsxxFiskebæk/skolefri
28martsxxFiskebæk/skolefri
29martsxxSkærtorsdag
30martsxxLangfredag
2aprilxx2. påskedag
3april4.a24Annemette Mejer JensenGladsaxe skoleFugle
3april0.a24Maria FrandsenStengård SkoleFørste besøg - naturorientering
4april7.a23Henriette GrønnegaardSøndersøskolenEvolution
4april7.a14Astrid KarlsmoseGl. HjortespringSkattejagt GPS
5april7.b23Henriette GrønnegaardSøndersøskolenEvolution
5april4.b24Annemette Mejer JensenGladsaxe skoleFugle
6april3.a25Irene JakobsenStavnsholtskolenFugle
6april0.b24Maria FrandsenStengård SkoleFørste besøg - naturorientering
9april7.a22Mette FredensborgGladsaxe SkoleTeambuilding
9april4.c24Annemette Mejer JensenGladsaxe skoleFugle
10april7.b22Mette FredensborgGladsaxe SkoleTeambuilding
10april3.b25Irene JakobsenStavnsholtskolenFugle
11april7.c23Henriette GrønnegaardSøndersøskolenEvolution
11april7.c22Mette FredensborgGladsaxe SkoleTeambuilding
12april7.d23Henriette GrønnegaardSøndersøskolenEvolution
12april4.d24Annemette Mejer JensenGladsaxe skoleFugle
13april3.c25Irene JakobsenStavnsholtskolenFugle
13aprilMøde11Kåre BøjesenFuresø KommuneMøde kl. 10 -
16april8.a23Alireza GorginStavnsholtskolenEvolution
16april7.L7Githe EskildsenBakkeskolenLivet i dammen
17april8.b23Alireza GorginStavnsholtskolenEvolution
17april1.a20Lærke D. NielsenLille Værløse SkoleLivet i dammen
18april8.c23Alireza GorginStavnsholtskolenEvolution
18april1.b20Lærke D. NielsenLille Værløse SkoleLivet i dammen
19aprilxxFiskebæk
20april2.b27Susanne HamreLyngholmskolenLivet i dammen
20april3.-8. Gr. Ord30Hanne KaptainBuddinge SkoleAktivitet aftales
23april2.c27June BackLyngholmskolenLivet i dammen
23april7.a24Mette MoeSøborg SkoleTeambuilding
24april3.f25Kate Søgaard FerdinandsenKildegårdskolenLivet i dammen
24april7.b24Mette MoeSøborg SkoleTeambuilding
25april3.x28susanne melanderskovbrynet skoleLivet i dammen
26april3.b24Anne GrothHerlev Byskole afd. ElvFuglene ved Søndersø
26april1.x25VibekeSyvstjerneskolenLivet i dammen
27aprilxxSt. Bededag
30april1.y25VibekeSyvstjerneskolenLivet i dammen
30april7.a25Mette BrinkLindehøjskolenTeambuilding
1majxxFiskebæk
2maj1.z25VibekeSyvstjerneskolenLivet i dammen
3maj3.a22Birger LarsenLille Værløse SkoleBål og bålmad
4maj3.b21Anne-Mette LoiborgLille Værløse SkoleBål og bålmad
4 majlokaleÆldresagen Furesø


7majxxÅrskonf natvejl
8majxxÅrskonf natvejl
9majxxÅrskonf natvejl
10majxxKristi Himmelfartsdag
11majxxSkolefri/fiskebæk
15maj8.a25Louise VangMørkhøj SkoleSkovøkologi
16majxxFiskebækMødedagMødedag
17maj8.x25Inge RasmussenSolvangskolenVandløbsøkologi
18maj8.a25Christina VilladsenEnghavegård SkoleBiodiversitet
21majxx2. pinsedag
22maj6.c28Jesper JohansenHareskov SkoleFuresøens økologi I
22majTale gruppenBodilFuresø KommuneLokale kl. 15 - 17
22maj8.b25Christina VilladsenEnghavegård SkoleBiodiversitet
23maj8.u22Mette Nygaard NielsenKildegårdskolenFuresøens økologi II
23maj8.c25Christina VilladsenEnghavegård SkoleBiodiversitet
24maj8.x22Mette Nygaard NielsenKildegårdskolenFuresøens Økologi II
24maj8.e25Christina VilladsenEnghavegård SkoleBiodiversitet
25majxxKarameldag
28maj6.a25Janany JeyasingamStavnsholtskolenFuresøens økologi I
28maj2.a26Bonnie OuGladsaxe SkoleLivet i dammen
29maj6.b25Janany JeyasingamStavnsholtskolenFuresøens økologi I
29maj2.b26Bonnie OuGladsaxe SkoleLivet i dammen
30maj6.c25Janany JeyasingamStavnsholtskolenFuresøens økologi I
30maj2.c26Bonnie OuGladsaxe SkoleLivet i dammen
31maj5.a24Maria FrandsenStengård SkoleFuresøens økologi I
31maj2.d26Bonnie OuGladsaxe SkoleLivet i dammen
1juni5.b24Maria FrandsenStengård SkoleFuresøens økologi I
1juni8.a20Bryan A SchierningHerlev ByskoleTeambuilding
4juniC-kl.6Malene HøstBakkeskolenSmå dyr i skoven
4juni2.a25Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleSmå dyr i skoven
5junixxGrundlovsdag
6juni3 x 7 kl.70Bryan A SchierningHerlev ByskoleTeambuilding

6juni1. kl. sp5Birgitte FrovstBakkeskolenLivet i dammen
7juni3 x 7. kl70
Bryan A SchierningHerlev ByskoleTeambuilding
7juni1.a24Helle KirkLyngholmskolenLivet i dammen
8juni7.a25Lisbeth NielsenSøborg SkoleFuresøens økologi I
8juni1.b24Sanne LambertLyngholmskolenLivet i dammen
11juni7.b25Lisbeth NielsenSøborg SkoleFuresøens økologi I
11juni1.c24Anne BachLyngholmskolenLivet i dammen
12juni7.c25Lisbeth NielsenSøborg SkoleFuresøens økologi I
12juni2.a23René Ulka NørgaardHareskov skoleLivet i dammen
13juni2.a24Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
13juni2.b23René Ulka NørgaardHareskov skoleLivet i dammen
14juni2.b24Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
14juni2.c21René Ulka NørgaardHareskov skoleLivet i dammen
15juni2.b27Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleSmå dyr i skoven
15juni
2.c24Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
18juni4.b24Stine V. Rasmussen og Lisbeth BøttcherHerlev Byskole afd ElvIntroduktion til Furesøen
18juni3.a24Mette KuhnBuddinge SkoleSmå dyr i skoven
19juni2.d24Ida JørgensenSøndersøskolenIntroduktion til Furesøen
19juni3.b24Mette KuhnBuddinge SkoleSmå dyr i skoven
20juni2.axThomas FrandsenEnghavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
20juni3.c24Mette KuhnBuddinge SkoleSmå dyr i skoven
21junixxxxx
21juni3.d24Mette KuhnBuddinge SkoleSmå dyr i skoven
22juni2.c28Pernille Østergaard MadsenBagsværd SkoleSmå dyr i skoven
22juni2.c8Angelica MadsenLille Værløse SkoleSmå dyr i skoven
25juni2.a17Sebastian JensenLille Værløse SkoleSmå dyr i skoven
25juni2.cxThomas FrandsenEnghavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
26juni2.b16Sebastian JensenLille Værløse SkoleSmå dyr i skoven
26juni5E10Thomas TheilgaardStavnsholtskolenIntroduktion til Furesøen
27juni2.bxThomas FrandsenEnghavegård SkoleIntroduktion til Furesøen
27juni4.e25IngibjørgGrageKildegårdskolenSmå dyr i skoven
28junixxFiskebæk
29junixxFiskebæk
Juli2018
2xxSommerferie ;-))))))
3xxSommerferie ;-))))))
Nyd sommerferien - vi starter op igen med klasser fra onsdag d. 15. august