Kalender med dagsbesøg 2023-24

DatoMånedklasseEleverLærerSkoleAktivitet
7AugustxxFiskebæk
8AugustxxFiskebæk
9AugustxxPersonaledag med Rudersdal Naturskolerne
10AugustxxFiskebæk
11AugustxxFiskebæk
14AugustxxFiskebæk
15AugustxxFiskebæk
16August4.A25Maria FabritiusSolvangskolenFiskeri fra bred
17August2.a17Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleEdderkopper I
18August3.E7Sidsel Monrad KühlSøborg SkoleSmå dyr i skoven
21August8.c gr.ord11Lina HansenSøborg SkoleFuresøens økologi II
21August2.b23Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleEdderkopper I
21August4.a21Mille GlantzBuddinge SkoleFiskeri fra bred
22August5.a25Tina PrydsGladsaxe SkoleEdderkopper II
22AugustGruppe 47BoLyngholmskolenFiskeri fra bred
23August4-5 kl, Villaen10KennethGl. Hjortespring, Villa'enIntro til Furesøen
23August5.b25Tina PrydsGladsaxe SkoleEdderkopper II
23August4.B26Maria FabritiusSolvangskolenFiskeri fra bred
24August2.c15Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleEdderkopper I
24August4.b23Mille GlantzBuddinge SkoleFiskeri fra bred
25August2.d23Rikke Nygård AndersenEnghavegård SkoleEdderkopper I
25August4.c22Mille GlantzBuddinge SkoleFiskeri fra bred
28August5.c25Tina PrydsGladsaxe SkoleEdderkopper II
28 August8.b26Lina HansenSøborg skoleFuresøens økologi II
28August5.a19Bent S Dinesen Kildegårdskolen østFiskeri fra bred
29August9.A23Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi II
29August6.d20Camilla PoulsenKildegårdsskolen vestFiskeri fra bred
30August6.e20Camilla PoulsenKildegårdsskolen vestFiskeri fra bred
30August8.a25Cecilie TGladsaxe SkoleFuresøens økologi II
31August8.b25Cecilie TGladsaxe SkoleFuresøens økologi II
1September7.c24Amalie JohanssonSolvangskolenFiskeundersøgelser
4September8.c25Cecilie TGladsaxe SkoleFuresøens økologi II
4September5.a28Kaare Ruben HansenSøndersøskolenEdderkopper II
5September8.x25Ditte Bech SmitSyvstjerneskolenFuresøens økologi II
5September4.a25Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
5September5.b28Kaare Ruben HansenSøndersøskolenEdderkopper II
6September5.c28Kaare Ruben HansenSøndersøskolenEdderkopper II
6September9.x25Brian NettSøndersøskolenBiodiversitet
6September4.b25Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
7September8.a26Lina HansenSøborg SkoleFuresøens økologi II
7September4.c27Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
8September4.d22Rasmus StrassmannGladsaxe skoleFiskeri fra bred
11September5.L7Asbjørn Reffstrup/Pia OvergaardHerlev ByskoleFiskeri fra bred
11September3.a25RémiGladsaxe SkoleEdderkopper I
12SeptemberC-klassen6Malene HøstBakkeskolenFiskeundersøgelser
12September3.b25RémiGladsaxe SkoleEdderkopper I
13SeptemberPlusklassen12Marianne LundahlKildegårdskolenFiskeri fra bred
13September9.z25Brian NettSøndersøskolenBiodiversitet
13September3.c25RémiGladsaxe SkoleEdderkopper I
14SeptemberxxVidensdelingsgruppe Gladsaxe STM
15September9.y25Brian NettSøndersøskolenBiodiversitet
18September9.a26Lina HansenSøborg SkoleFuresøens økologi II
18September5.X28Oliver BalckSkovbrynet skoleFiskeri fra bred
19September5-7d18 Sebastian Balck JensenLille Værløse SkoleFiskeri fra bred
20September9.z 24Zif SallingSyvstjerneskolenBiodiversitet
20September5.-6.A8Maria Nørgaard HelmGl. HjortespringFiskeri fra bred
21September6.a20mette kuhnBuddinge SkoleFiskeundersøgelser
22SeptemberxxFiskebæk
25September8.vJais HøybyeLindehøjskolen Furesøens økologi II
25September7.z25Ditte Bech SmitSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
26September9.b25Jais HøybyeLindehøjskolen Furesøens økologi II
26September7.y24Lise Fabricius WadskjærSyvstjerneskolenFiskeundersøgelser
27September5.a26Tine VendrupSøborg SkoleFiskeri fra bred
28September
28SeptemberxxKlimadag bytorvet i Farum
29September6.c25mette kuhnBuddinge SkoleFiskeundersøgelser
29September8.z24Zif SallingSyvstjerneskolenSkovøkologi
2Oktober5.abcd32Nikolaj NyholmBagsværd SkoleSvampe
2OktobermellemtrinGl. Hjortespringnat-løft
3OktobermellemtrinGl. Hjortespringnat-løft
3Oktober7.-9.D20ClausLille Værløse SkoleFiskeundersøgelser
4Oktobermell, gr.ord16Steen FeddersSkovbrynet SkoleBål og bålmad
4Oktober6.klasse20Carsten JensenKildegårdskolenFiskeri fra bred
4Oktober5.abcd32Nikolaj NyholmBagsværd SkoleSvampe
5Oktober3.a22TrineLindehøjskolenMini-jagttegn
5Oktober5.b26Tine VendrupSøborg SkoleFiskeri fra bred
6Oktober5.abcd32 Nikolaj NyholmBagsværd SkoleSvampe
6Oktoberxxstm gangsportenstm gangsportenstm gangsporten
9Oktober6.b5Githe EskildsenBakkeskolenMini-jagttegn
9OktoberGrp. 38Kenneth Carlsen??Skovbrynet SkoleFiskeri fra bred?
10Oktober5.y8Jacob MøllerGrønnemose SkoleFiskeri fra bred
11Oktoberudskol, gr.ord12Eva GøtzscheSkovbrynet SkoleBål og bålmad
11Oktober5.a25KaareSøndersøskolen Fiskeri fra bred
12Oktober4.y18Pernille DippernSyvstjerneskolenMini-jagttegn
12Oktober5.c17BlaLille Værløse SkoleSvampe
13OktoberxxFiskebæk
16OktoberxxEfterårsferie
17OktoberxxEfterårsferie
18OktoberxxEfterårsferie
19OktoberxxEfterårsferie
20OktoberxxEfterårsferie
23OktoberxxFiskebæk
24Oktober3.X28Kasper HampelStavnsholtskolenMini-jagttegn
24Oktober3.A20Stefanie S og Josephine MBuddinge SkoleSvampe
25Oktober0.x20ulrik fabriciusSkovbrynet SkoleFørste besøg
25OktoberH-klassen6Julia JansenBakkeskolenMini-jagttegn
25Oktober5.b22BlaLille Værløse SkoleSvampe
26Oktober3.B20Stefanie S og Josephine MBuddinge SkoleSvampe
26Oktober4.x20Marko PerovicSyvstjerneskolenMini-jagttegn
27Oktober3.c24Janne LinderodHerlev ByskoleSvampe
30OktoberxxFiskebæk
31Oktober3.a23Kim ChristensenSolvangskolenMini-jagttegn
31Oktober3.c18Stefanie S og Josephine MBuddinge SkoleSvampe
1Novemberxxopgave-fremlæggelser natvejludd.AMR og STMHele dagen
2November3.Y28Kasper HampelStavnsholtskolenMini-jagttegn
2November0.y20ulrik fabriciusSkovbrynet SkoleFørste besøg
3November3.B26Kim ChristensenSolvangskolenMini-jagttegn
3November0.a23Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
6November0.b24Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
6November6.a22Anders OstedLyngholmskolenSammen i vildmarken
7November5-6.c9Anne SønderkjærGl. HjortespringSammen i vildmarken
7NovemberGrp. 1: 0.-2.G7Anne MervedSyvstjerneskolenFørste besøg
8November3.A29Emeralda og JesperLyngholmskolenBål og bål mad
8November
9November8.c9Mette SkovgaardGl. HjortespringSammen i vildmarken
9November7.a25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
10November5.c18Camilla ReutherHerlev ByskoleSammen i vildmarken
10November1.a25Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
13November0.d25Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
13November6.b22Anders OstedLyngholmskolenSammen i vildmarken
14November4.d23Mille HenriksenHerlev ByskoleSmågnavere
14November7.b25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
14NovemberGrp. 2: 0.-2.G7Anne MervedSyvstjerneskolenFørste besøg
15NovemberGrp. 17Anne MervedSyvstjerneskolenFørste besøg
15November3.B29Emeralda og JesperLyngholmskolenBål og bål mad
16November3.b24Anne-Sophie Tüchsen GuldbrandsenMørkhøj Skole Smågnavere
17November1.b22Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
20November4.a25Dragan RisimovicBagsværd SkoleGrøn sløjd
20November1.a25Kimie NielsenSøndersøskolenFørste besøg
21November4.c23Mille HenriksenHerlev ByskoleSmågnavere
21November4.b25Dragan RisimovicBagsværd SkoleGrøn sløjd
22Novemberudskolingen, gr.ord12Eva GøtzscheSkovbrynet SkoleGrøn sløjd
22November3.a24Anne-Sophie Tüchsen GuldbrandsenMørkhøj Skole Smågnavere
22November5.a20Cecilie Ferré KochMørkhøj SkoleSammen i vildmarken
23NovemberBasis15NesliSolvangskolenGrøn sløjd
23November6.a27 Kristian BentsenSøborg SkoleSmågnavere
24November4.c25Dragan RisimovicBagsværd SkoleGrøn sløjd
24November0.c25Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
27November5.a26Tine VendrupSøborg SkoleSammen i vildmarken
27November1.b25Kimie NielsenSøndersøskolenFørste besøg
28November5.B26Anne Trine Fischer HansenSolvangskolenSmågnavere
28November4.d25Dragan RisimovicBagsværd SkoleGrøn sløjd
28November5.b24Cecilie Ferré KochMørkhøj SkoleSammen i vildmarken
29November5.C22Anne Trine Fischer HansenSolvangskolenSmågnavere
29November5.b26Tine VendrupSøborg SkoleSammen i vildmarken
30November6.d20Janne LinderodHerlev ByskoleSammen i vildmarken
1December1.c26Ingeborg AndersenSolvangskolenDyrespor
4December7.c25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
5December7.d25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
5December1.c25Kimie NielsenSøndersøskolenFørste besøg
6December4.a25Olga SadykovaLindehøjskolenGrøn sløjd
7December4.b25Olga SadykovaLindehøjskolenGrøn sløjd
8DecemberxxFiskebækPersonaledag
11December1.a28Merete LundStengård SkoleFugle for de mindste
11December8.x21Ditte NielsenKildegårdskolen vestSkattejagt med GPS
12December4.c25Olga SadykovaLindehøjskolenGrøn sløjd
12December1.d25Kimie NielsenSøndersøskolenFørste besøg
13December4.d25Olga SadykovaLindehøjskolenGrøn sløjd
13December1.b28Merete LundStengård SkoleFugle for de mindste
14December1.c28Merete LundStengård SkoleFugle for de mindste
14December1.kl25Mette JohansenEnghavegård Skole Første besøg
15DecemberxxFiskebæk
18DecemberxxFiskebæk
19DecemberxxFiskebæk
20DecemberxxFiskebæk
21DecemberxxFiskebæk
22DecemberxxFiskebæk
23December
24DecemberJuleaften
31DecemberxxNytårsaften
1JanuarxxNytårsdag
2JanuarxxFiskebæk
3JanuarxxFiskebæk
4JanuarxxFiskebæk
5JanuarxxFiskebæk
8JanuarxxFiskebækSeminar
9JanuarxxFiskebækSeminar
10JanuarxxFiskebækSeminar
11Januar4.e12Sara HumlemandEnghavegård SkoleGrøn sløjd
11Januar0.a24Gitte BechSøndersøskolenFørste besøg
12Januar4.x27Sara HumlemandEnghavegård SkoleGrøn sløjd
12Januar0.b25Gitte BechSøndersøskolenFørste besøg
15Januar0.a25Jette EstrupHareskov SkoleDyrespor
15Januar4.c23Mille HenriksenHerlev ByskoleFugle
16Januar1.A25Christian RosanderBuddinge SkoleDyrespor
16Januar4.d23Mille HenriksenHerlev ByskoleFugle
17Januar1.B25Christian RosanderBuddinge SkoleDyrespor
17Januar2.E21Pernille Hviid Holm PedersenHerlev Byskole ElverhøjFørste besøg
18Januar4.y26Sara HumlemandEnghavegård SkoleGrøn sløjd
18Januar0.c16Gitte BechSøndersøskolenFørste besøg
19Januar4.z25Sara HumlemandEnghavegård SkoleGrøn sløjd
19Januar3.x17 Dorte DanielsenSkovbrynet SkoleFugle
22Januar0.b25Jette EstrupHareskov SkoleDyrespor
22Januar3.y17 Dorte DanielsenSkovbrynet SkoleFugle
23Januar6.a25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
23Januar1.C25Christian RosanderBuddinge SkoleDyrespor
24Januar6.b25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
24Januar3.a26Susanne BøjsøeVadgård SkoleDyrespor
25Januar3.x25Jørgen BorupEnghavegård SkoleFugle
25Januar3.b26Susanne BøjsøeVadgård SkoleDyrespor
26Januar1.ac9Cille Gerner ThomsenGl. HjortespringFørste besøg
29Januar0.c25Jette EstrupHareskov SkoleDyrespor
29Januar3.a25RémiGladsaxe SkoleFugle
30Januar6.c25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
31Januar6.d25Brian NettSøndersøskolenGrøn sløjd
31Januar3.b25RémiGladsaxe SkoleFugle
1FebruarGruppe 35BoLyngholmskolenGrøn sløjd
1Februar3.c25RémiGladsaxe SkoleFugle
2Februar3.z25Jørgen BorupEnghavegård SkoleFugle
2Februar2.E21Pernille Hviid Holm PedersenHerlev Byskole ElverhøjFørste besøg
5Februar1.a19Mette Soya HansenKildegårdskolen afd.ØstDyrespor
5Februar5.bAnneKildegårdskolenSkattejagt med GPS
6Februar5.a25Bent DinesenKildegårdskolenSkattejagt med GPS
6Februar3.A22Sofie BjørnskouBagsværd SkoleFugle
7Februar5.dPoul DinesenKildegårdskolenGrøn sløjd
7Februar1.b19Mette Soya HansenKildegårdskolen afd.ØstDyrespor
7Februar3.B22Sofie BjørnskouBagsværd SkoleFugle
8Februar5.eCarstenKildegårdskolenGrøn sløjd
8Februar3.C22Sofie BjørnskouBagsværd SkoleFugle
9FebruarxxFiskebæk
12Februarxxvinterferie
13Februarxxvinterferie
14Februarxxvinterferie
15Februarxxvinterferie
16Februarxxvinterferie
19FebruarxxFiskebæk
20Februar0.a25Ishrat ShaheenBagsværd SkoleDyrespor
20Februar5.aLindehøjskolenNat-løft
21Februar0.b25Ishrat ShaheenBagsværd SkoleDyrespor
21Februar5.bOle ArnoldusLindehøjskolenGrøn sløjd
22FebruarN-klassen6Marianne HoulbergBakkeskolenFugle for de mindste
22Februar5.cOle ArnoldusLindehøjskolenGrøn sløjd
23Februar0.c25Ishrat ShaheenBagsværd SkoleDyrespor
23Februar5.dLindehøjskolenNat-løft
26Februar0.x25 Katrine HarningSyvstjerneskolenDyrespor
26Februar5.eLindehøjskolenNat-løft
27FebruarBasis A10Trine Bæk Reedtz SolvangskolenDyrespor
27Februar1.A25Christian RosanderBuddinge SkolePå jagt i vildnisset
28Februar4.a22MieSøndersøskolenGrøn sløjd
28Februar1.B25Christian RosanderBuddinge SkolePå jagt i vildnisset
28Februar1. klasse18 Birgitta Peters van OvereemFarum LilleskoleFørste besøg
29Februar4.b24MieSøndersøskolenGrøn sløjd
29Februar1.C25Christian RosanderBuddinge SkolePå jagt i vildnisset
1Marts4.c22MieSøndersøskolenGrøn sløjd
1Marts1.a28Mette OlsenHareskov SkolePå jagt i vildnisset
4Marts0.y25 Katrine HarningSyvstjerneskolenDyrespor
4Marts5.EStine V Rasmussen Herlev ByskoleGrøn sløjd
5MartsGruppe 3.kl
5
BoLyngholmskolenFugle for de mindste
5MartsHerlev ByskoleNat-løft
6Marts1.c (Nest)15StephanieSøndersøskolenFørste besøg
6Marts6.c18Camilla ReutherHerlev ByskoleGrøn sløjd
7Marts0.c20Angelica MadsenLille Værløse SkoleFørste besøg
7Marts5.dGitteHerlev ByskoleSkattejagt med GPS
8Marts1.b28Mette OlsenHareskov SkolePå jagt i vildnisset
8Marts5.bThorkilHerlev ByskoleGrøn sløjd
11Marts1.b25Mette OugaardGladsaxe SkolePå jagt i vildnisset
11Marts0.z25 Jacqeline BekSyvstjerneskolenDyrespor
12MartsK-klassen 0.-2.6 Githa KvistboSkolen ved RadiomarkenFugle for de mindste
12Marts1.a25Mette OugaardGladsaxe SkolePå jagt i vildnisset
13Marts5.c25GitteHerlev ByskoleGrøn sløjd
13


Marts2.a21Maybritt LaisboKildegårdskolen ØstFugle for de mindste
13Martsmelltr, gr.ord16Steen FeddersSkovbrynet SkoleSkattejagt med GPS
14Marts2.b24Maybritt LaisboKildegårdskolen ØstFugle for de mindste
14MartsZ-klassen 7.-8.6
Githa KvistboSkolen ved RadiomarkenSammen i vildmarken
15Marts6.e23Jannie Pedersen Herlev Byskole afd. ElvGrøn sløjd
15Marts1.c28Mette OlsenHareskov SkolePå jagt i vildnisset
18Marts1.c25Mette OugaardGladsaxe SkolePå jagt i vildnisset
19Marts
20MartsxxBig Bang
21MartsxxBig Bang
22MartsxxFiskebæk
25MartsxxSkolefri
26MartsxxSkolefri
27MartsxxSkolefri
28MartsxxSkærtorsdag
29MartsxxLangfredag
1Aprilxx2. påskedag
2April0.a25Stine SchanzStengård SkoleFørste besøg
2April5.Y27Oliver BalckSkovbrynet skoleGrøn sløjd
3April1.a25Carsten ElinMarie KruseFørste besøg
3April6.a20mette kuhnBuddinge SkoleSammen i vildmarken
4April3.b25Bettina KongeMarie KruseFugle
4April6.b25mette kuhnBuddinge SkoleSammen i vildmarken
5April1.b25Cathrine Lysdal AndersenMarie KruseFørste besøg
5April6.c25mette kuhnBuddinge SkoleSammen i vildmarken
8April0.b25Kim ToftGladsaxe SkoleFørste besøg
8AprilHold 1: 0.+1. årg10Trine rybergLyngholmskolenFørste besøg
8April3.a25Bettina KongeMarie KruseFugle
9April0.a25Kim ToftGladsaxe SkoleFørste besøg
9April6.b18Anne-Mie JohansenLille Værløse SkoleSammen i vildmarken
10April6.a15Meline Walther BraskKildegårdskolenSammen i vildmarken
10April0.b25Stine SchanzStengård SkoleFørste besøg
11April5.a25Josephine MorrisBuddinge SkoleBirdrace
11April6.b18Meline Walther BraskKildegårdskolenSammen i vildmarken
12April6.c19Anne-Mie JohansenLille Værløse SkoleSammen i vildmarken
12April5.a22Odd MadsenLille Værløse SkoleBirdrace
15AprilHold 3: 0.+ 1. årg 25-32 Trine ryberg LyngholmskolenFørste besøg
15April5.b25Josephine MorrisBuddinge SkoleBirdrace
16AprilHold 4: 0.+1. årg 25-32 Trine ryberg LyngholmskolenFørste besøg
16April5.c25Josephine MorrisBuddinge SkoleBirdrace
16
April2.c21Annemette Mejer JensenGladsaxe SkoleLivet i dammen
17Aprilx xÅrskonference Kalø
18Aprilx xÅrskonference Kalø
19Aprilx xÅrskonference Kalø
22April5.a19Bent s DinesenKildegårdskolen østBirdrace
22April2.b20Tina/???LyngholmskolenLivet i dammen
23April2.a21Annemette Mejer JensenGladsaxe SkoleLivet i dammen
23AprilxxForberede nat løft på Kildegården
24April2.b19Annemette Mejer JensenGladsaxe SkoleLivet i dammen
24April6.klHerlev Byskolenatløft
25April6.klHerlev Byskolenatløft
26Aprilreserveretreserveret
29April5.b23Sanne BeckmannLyngholmskolenBirdrace
29AprilK-klassen 0.-2.6Githa KvistboSkolen ved RadiomarkenLivet i dammen
30April5.a23Sanne BeckmannLyngholmskolenBirdrace
30April8.a25Cecilie TGladsaxe SkoleBiodiversitet
1Majxxforberedelse vid.dag
2Majvidensdelingsdagvidensdelingsdagvidensdelingsdagvidensdelingsdag
3Maj2.b25Camilla KistrupSolvangskolenLivet i dammen
6Maj1.a25Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleLivet i dammen
6Maj8.b25Cecilie TGladsaxe SkoleBiodiversitet
7Maj1.b25Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleLivet i dammen
7Maj7.a21Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økologi I
8Maj1.c25Inaluk Hede PedersenBagsværd SkoleLivet i dammen
8Maj6.z25 Laura Stæhr TranevigSyvstjerneskolenFuresøens økologi I
8Maj8.c25Cecilie TGladsaxe SkoleBiodiversitet
9MajxxKristi himmelfart
10MajxxSkolefri
13Maj3.a25René Ulka NørgaardHareskov SkoleLivet i dammen
13Maj5.a25 Ditte DahlStengård SkoleFuresøens økologi I
14Maj3.b25René Ulka NørgaardHareskov SkoleLivet i dammen
14Maj6.klLindehøjskolennatløft
15Maj6.klLindehøjskolennatløft
15Maj3.c26René Ulka NørgaardHareskov SkoleLivet i dammen
16Maj2.a20XX/YYLyngholmskolenLivet i dammen
16Maj3-4kl(valghold)12Louise VangMørkhøj SkoleFuresøens økologi I
17Maj2.A25 Camilla KistrupSolvangskolenLivet i dammen
17Maj5.b25 Ditte DahlStengård SkoleFuresøens økologi I
20Majxx2. pinsedag
21Maj1.a26Sara SchouMørkhøj SkoleLivet i dammen
21Maj8.E28Louise VangMørkhøj SkoleSkovøkologi
22Maj2.c20Jasamin/AllanLyngholmskolenLivet i dammen
22Maj6.klKildegårdskolennatløft
23Maj6.klKildegårdskolennatløft
23Maj1.b26Sara SchouMørkhøj SkoleLivet i dammen
24Maj2.C25 Camilla KistrupSolvangskolenLivet i dammen
24MajZ-klassen 7.-8.6Githa KvistboSkolen ved RadiomarkenFuresøens økologi I el. II
27Maj6.y25 Laura Stæhr TranevigSyvstjerneskolenFuresøens økologi I
27Maj8.b24Amalie JohanssonSolvangskolenBiodiversitet
28Maj7.B25Hanne OlsenHareskov SkoleFuresøens økologi I
28Maj6.d22Camilla ValeurLindehøjskolenBål og bål mad
29Maj2.a25Gitte HusbondStavnsholtskolenBiodiversitet for de mindste
29Maj6.a22Anders OstedLyngholmskolenFuresøens økologi I
29Maj7. kl26Katrine Madsen HaugaardBagsværd SkoleBål og bålmad (Madkundskab)
30Maj2.b25Gitte HusbondStavnsholtskolenBiodiversitet for de mindste
30Maj6.b22Anders OstedLyngholmskolenFuresøens økologi I
31Maj8.B24Hanne OlsenHareskov SkoleBiodiversitet 
31Maj5.e??Signe Kathrine OckertEnghavegård SkoleFuresøens økologi I
3juni2.A21Kenneth SørensenBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
3juni7.A25Kristian NielsenBuddinge SkoleFuresøens økologi I
4juni2.B21Kenneth SørensenBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
4juni7.B25Kristian NielsenBuddinge SkoleFuresøens økologi I
5JunixxGrundlovsdag
6Juni2.c25Gitte HusbondStavnsholtskolenBiodiversitet for de mindste
6Juni4.a28 Berit EgholmLyngholmskolenintroduktion til Furesøen
7Juni7.C23Kristian NielsenBuddinge SkoleFuresøens økologi I
7Juni2.C21Kenneth SørensenBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
10Juni4.b28 Berit EgholmLyngholmskolenintroduktion til Furesøen
10Juni1.y25Susanne MelanderSkovbrynet skoleBiodiversitet for de mindste
11Juni4.d20Ida Bay KjøllerKildegårdskolen VestSmå dyr i skoven
11Juni3.a26Lise BægaardSøndersøskolenintroduktion til Furesøen
12Juni5.x25Signe Kathrine OckertEnghavegård SkoleFuresøens økologi I
12Juni4.e20Ida Bay KjøllerKildegårdskolen VestSmå dyr i skoven
12Juni1.x25Susanne MelanderBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
13Juni5.y25Signe Kathrine OckertEnghavegård SkoleFuresøens økologi I
13Juni1.y25Susanne MelanderBuddinge SkoleBiodiversitet for de mindste
14JunixxSkolenetværksmøde
17juni5.z25Signe Kathrine OckertEnghavegård SkoleFuresøens økologi I
17juniGruppe 17BoLyngholmskolenBiodiversitet for de mindste
18juni3.b26Lise BægaardSøndersøskolenintroduktion til Furesøen
18Juni2.a26Maria FrandsenStengård SkoleBiodiversitet for de mindste
19juni3.c26Lise BægaardSøndersøskolenintroduktion til Furesøen
19juni2.b26Maria FrandsenStengård SkoleBiodiversitet for de mindste
20Juni3.d26Lise BægaardSøndersøskolenintroduktion til Furesøen
20Juni3.a22TrineLindehøjskolenSmå dyr i skoven
21Juni3.a28hanne hermansenStengård Skoleintroduktion til Furesøen
21Juni1.x25Susanne MelanderSkovbrynet skoleBiodiversitet for de mindste
24Juni3.b27hanne hermansenStengård Skoleintroduktion til Furesøen
25JunixxFiskebæk
26JunixxFiskebæk
27JunixxFiskebæk
28JunixxSidste skoledag
29JunixxSommerferie
12AugustNyd sommerferien - vi starter op igen med klasser fra onsdag d. 14. august
13August
14Augustskoleklasser
15Augustskoleklasser